Post Reply 
VVitchaven zamknął konto
Author Message
CTSG Offline
*

Posts: 216
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #61
RE: VVitchaven zamknął konto
LavosCore Wrote:Hm, a czy nie jest tak, że przez różne zdania temat płynie własnym torem, nakręca się i tak dalej?
Jeśli temat sam w sobie jest interesujący, to tak. Jeśli nie, to dyskutanci uciekają się do podjudzających wypowiedzi (jak ta wymieniona przeze mnie wcześniej). Tym bardziej jeśli jedna strona zdaje sobie sprawę z tego, jak łatwo druga strona ulega takim prowokacjom. I to właśnie dlatego sugeruję, że temat jest na siłę nakręcany.

I'm the root of all that's evil, yeah, but you can call me cookie.
10-08-2011 00:03
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
aBizonxD Offline
*

Posts: 11
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #62
RE: VVitchaven zamknął konto
(10-08-2011 00:03 )CTSG Wrote:  
LavosCore Wrote:Hm, a czy nie jest tak, że przez różne zdania temat płynie własnym torem, nakręca się i tak dalej?
Jeśli temat sam w sobie jest interesujący, to tak. Jeśli nie, to dyskutanci uciekają się do podjudzających wypowiedzi (jak ta wymieniona przeze mnie wcześniej). Tym bardziej jeśli jedna strona zdaje sobie sprawę z tego, jak łatwo druga strona ulega takim prowokacjom. I to właśnie dlatego sugeruję, że temat jest na siłę nakręcany.

Jest na silę nakręcany naprawdę ludzie nie mogą się pogodzić ze zdaniem innych i za nie długo temat o vv się skończy i zaczną się kłótnie (już się zaczynają) miedzy użytkownikami jak dla mnie temat do zamknięcia ;)
(This post was last modified: 10-08-2011 00:07 by aBizonxD.)
10-08-2011 00:06
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Matjas2211 Offline
*

Posts: 148
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #63
RE: VVitchaven zamknął konto
Jest na silę nakręcany naprawdę ludzie nie mogą się pogodzić ze zdaniem innych i za nie długo temat o vv się skończy i zaczną się kłótnie (już się zaczynają) miedzy użytkownikami jak dla mnie temat do zamknięcia ;)
[/quote]

Wydaje mi się że zaraz pojawi się nowy gdzie zaczną się kłótnie.
10-08-2011 00:10
Find all posts by this user Quote this message in a reply
aBizonxD Offline
*

Posts: 11
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #64
RE: VVitchaven zamknął konto
(10-08-2011 00:10 )Matjas2211 Wrote:  Jest na silę nakręcany naprawdę ludzie nie mogą się pogodzić ze zdaniem innych i za nie długo temat o vv się skończy i zaczną się kłótnie (już się zaczynają) miedzy użytkownikami jak dla mnie temat do zamknięcia ;)

Wydaje mi się że zaraz pojawi się nowy gdzie zaczną się kłótnie.
[/quote]

Praktycznie co chwile na tym forum są kłótnie jest tu DUŻO normalnych użytkowników którzy potrafią prowadzić sensowna rozmowę jednakże wystarczy jeden osobnik tak zwany "trrol" i cały watek zamienia się w kłótnie
10-08-2011 00:15
Find all posts by this user Quote this message in a reply
CTSG Offline
*

Posts: 216
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #65
RE: VVitchaven zamknął konto
@aBizonxD @Matjas2211: Piszcie proszę normalnie, bo nie da się waszych rebusów czytać.

I'm the root of all that's evil, yeah, but you can call me cookie.
10-08-2011 00:17
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
aBizonxD Offline
*

Posts: 11
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #66
RE: VVitchaven zamknął konto
(10-08-2011 00:17 )CTSG Wrote:  @aBizonxD @Matjas2211: Piszcie proszę normalnie, bo nie da się waszych rebusów czytać.

W którym momencie masz problem hmm ??
Jeżeli chodzi Ci o brak interpunkcji to mowie od razu ze nie jestem Polakiem ;)
10-08-2011 00:22
Find all posts by this user Quote this message in a reply
TheKonZeb Offline
*

Posts: 72
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #67
RE: VVitchaven zamknął konto
(09-08-2011 21:40 )Etren Wrote:  
(09-08-2011 21:37 )TheKonZeb Wrote:  
(09-08-2011 21:29 )Etren Wrote:  
(09-08-2011 19:50 )TheKonZeb Wrote:  
(09-08-2011 17:11 )Etren Wrote:  Bo nawet CTSG tak na niego nie mówi.
Sory że tak to wyrwałem z kontekstu, ale to było żałosne. To było w stylu tych dzieci co mają JJJ za boga.

Co do tematu:
Zgadzam się z wami, tylko że irytuje mnie pewna rzecz. Nie może każdy raz o tym napisać swojego zdania i koniec? Dalej musicie to ciągnąć?
VV zrobił dramę z tego że zawiesza działalność, ale nie możecie raz napisać co o tym myślicie?

Właśnie, wyrwane z kontekstu. I dlatego źle zrozumiałeś. Chodzi o to, że CTSG i Lavos toczyli dyskusje ale jeden drugiego trollem nie wyzywał. A VebVe toczy dyskusje z Lavosem i co mamy? "Lavos to troll, uprawia trolling" itp.itd. O to chodziło. Więc jeśli łaska - nie wyrywaj zdań z kontekstu.
Tak, wiem że o to chodziło, ale te "nawet" tak źle wygląda.

To jak miałem napisać? Każdy kto widział dyskusję Lavosa z CTSG wie o co chodzi. To może tak: podczas dyskusji Lavosa z CTSG jeden drugiego nie wyzywał od trolli.
Mogłeś to napisać: "Bo CTSG tak na niego nie mówi choć jest w podobnej sytuacji."
Ale ja nic nie sugeruję że jesteś jakimś dzieckiem i masz kogoś za boga, po prostu napisałem co mi się skojarzyło(i chyba nie powinienem tego robić).
10-08-2011 09:54
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #68
RE: VVitchaven zamknął konto
(10-08-2011 00:03 )CTSG Wrote:  
LavosCore Wrote:Hm, a czy nie jest tak, że przez różne zdania temat płynie własnym torem, nakręca się i tak dalej?
Jeśli temat sam w sobie jest interesujący, to tak. Jeśli nie, to dyskutanci uciekają się do podjudzających wypowiedzi (jak ta wymieniona przeze mnie wcześniej). Tym bardziej jeśli jedna strona zdaje sobie sprawę z tego, jak łatwo druga strona ulega takim prowokacjom. I to właśnie dlatego sugeruję, że temat jest na siłę nakręcany.

Aha. Czyli odpowiedni charakter tematu wymusza na dyskutantach odpowiednie zachowanie? Jakoś ciężko mi uwierzyć w taki wpływ.
Jeśli ta druga strona tak bardzo ulega bólowi dupci, to nic nie jest wymuszane. Bo to oni decydują o własnej reakcji. Nikt ich do jakiejkolwiek nie zmusza. Nadal nie widzę 'nakręcania na siłę'.

@aBizonxD
Taka uniwersalna rada - to, że nie jesteś Polakiem wcale nie daje tobie przepustki do ignorowania zasad języka polskiego. Nikt nie będzie wymagać tutaj doszlifowanej polszczyzny, jednak faktem jest to, że interpunkcja w polskim pełni istotną rolę - m.in. ułatwia czytanie tekstu.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
10-08-2011 10:49
Find all posts by this user Quote this message in a reply
aBizonxD Offline
*

Posts: 11
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #69
RE: VVitchaven zamknął konto
A Ty LavosCore musisz wszystko komentować nie potrafisz pogodzić się ze zdaniem innych naprawdę ludzie maja racje co do Ciebie ;]
10-08-2011 10:55
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #70
RE: VVitchaven zamknął konto
Jej, argumenty ad personam. Pasuję.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
10-08-2011 11:45
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Konto MagdalenaMariaMonika zawieszone. buuu 13 6.065 29-03-2013 19:47
Last Post: AcerNew2
  Negatyw zamknął konto Mandero 548 582.011 19-01-2013 13:16
Last Post: Lavos
  VVitchaven kończy z zagrajmy. TheSimolus 23 7.928 12-01-2012 19:16
Last Post: Gimper
  Jak zmienić przypisane konto adsense? Adeo 8 3.588 08-11-2011 01:05
Last Post: Kern3l
  Konto Gnomka zHackowane - Przykra prawda czy po prostu zart? Mczulek 151 42.079 17-08-2011 17:12
Last Post: Starygnom

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5