Post Reply 
Grafika - Layouty na prosbe.
Author Message
Mczulek Offline
*

Posts: 15
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #1
Grafika - Layouty na prosbe.
Witam wszystkich, otoz jako ze zajmuje sie poniekad grafika od jakiegos czasu chcialbym Was poinformowac, ze jest mozliwosc zrobienia przeze mnie layouty na Wasz kanal zupelnie bezinteresownie. Robie to, bo teraz przebywam w Holandii, caly dzien siedze w stajni albo krece sie po Boxmeer ( wygooglujcie sobie jesli chcecie :) ) a jak przychodzi wieczor to sie zazwyczaj nudze. Ale nie martwcie sie, po powrocie z Holandii tez bede cos robil. Bede robil Wam te layouty zaleznie od mojego czasu i ochoty. Jakims genialnym ultrasem nie jestem i mozecie nawet uznac moje prace za "chooyowe" ale na to nic nie poradzicie, czego sie spodziewaliscie od kolesia, ktory oferuje darmowe prace? pff!
Moge Wam rowniez zrobic roznego typu avatary, sygnatury ...

Robilem znak wodny uzytkownikowi SlicliFS - mozecie go kojazyc
A takze robilem sobie layout, mozecie zobaczyc : http://youtube.com/Masterczulekk

Tylko jest jeden problem, gdyby znalazla sie taka wspaniala osoba, ktora podalaby mi rozmiar takiego tla w pixelach poniewaz jak mozecie zauwazyc na moim kanale jest to tlo za "krotkie" a moze to tylko dlatego, ze to ja mam taki wielgachny monitor. Nie jestem profesjonalista, ale potraktuje to jako rodzaj treningu czy co tam. Oczywiscie, mozecie rowniez w tym temacie proponowac swoje layouty, bannery etc. dla kogos - nie bede chamem. Chyba wszystko napisalem. Ale napiszcie mi:

-Jaka tematyka ma byc tego layouta, bannera, sygnatury, avatara...
-Jaka kolorystyke preferujecie
-Czy chcecie zeby znalazly sie tam jakies konkretne postacie z gier, filmow, bajek etc. ( jesli chcecie zeby to byla Wasza postac z jakiejs gry, wyslijcie mi obrazek bo ja sie nie bede bawil w szukanie )

I to chyba wszystko. Przypominam, robie grafiki jak mam czas i ochote.

[Image: sygnaturalf.png]
(This post was last modified: 17-08-2011 08:51 by Mczulek.)
16-08-2011 21:03
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Mandero Offline
*

Posts: 159
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #2
RE: Grafika - Layouty na prosbe.
- Layout & Avatar

Preferuję spokojne kolory, żadne specjalnie niesamowicie gradienty czy też przesadzony spam obrazkami, wolę coś bardzo prostego i spokojnego. Nie mam nic przeciwko kolorom takim jak zielony, pomarańczowy czy niebieski. Mile widziane jakieś bardzo fajne typu czarno-biały etc. Nie chcę żadnych obrazków, ale bardzo mi zależy na dopracowaniu okienka gdzie się ogląda film (musi to być jakoś fajnie zrobione) i cała reszta tabelek. Moje konto to http://youtube.com/manderopx dopiero co odświeżyłem kanał ^^.
W Avatarze najlepiej aby był mój nick.
16-08-2011 21:32
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Etren Offline
*

Posts: 127
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #3
RE: Grafika - Layouty na prosbe.
- Layout

Obrazki z gry Deux Ex: Bunt Ludzkości, logo Call of Duty 4. Kolor jasny szary. Gdzieś tam możesz jeszcze wcisnąć napis "Przygody z Etrenem". Zero gradientów czy jakiś oczojebów. Moj kanał:
Kanał
16-08-2011 21:54
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
SeedPL Offline
*

Posts: 165
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #4
RE: Grafika - Layouty na prosbe.
Ten layout dla Masterczułka wyszedł Ci okropnie. IMHO.
Gradient plus parę renderów i napis. Dosłownie pięć minut roboty.
Powinno się najpierw trochę poćwiczyć, poczytać tutoriale, naucz się pracować w współpracy z texturami/stockami, a dopiero potem robić prace na zamówienie.
17-08-2011 15:44
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Mczulek Offline
*

Posts: 15
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #5
RE: Grafika - Layouty na prosbe.
Masterczulek to ja, huhu. Taki news.
A jak pisalem wyzej jest to rodzaj "treningu", porobie, pobawie sie i zobacze, jak wyjdzie to sie zobaczy, nikt nie zmusza do dodawania takiego tla na kanal. A Ty Seed, zajmujesz sie grafika moze?

[Image: sygnaturalf.png]
17-08-2011 15:56
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
vlodek2532 Offline

Posts: 316
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #6
RE: Grafika - Layouty na prosbe.
http://www.youtube.com/vlodek2532

Ja sobie sam robiłem
17-08-2011 16:03
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
SeedPL Offline
*

Posts: 165
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #7
RE: Grafika - Layouty na prosbe.
Quote:A Ty Seed, zajmujesz sie grafika moze?
Yup. Swojego czasu się tym mocno pasjonowałem.
17-08-2011 16:05
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Mczulek Offline
*

Posts: 15
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #8
RE: Grafika - Layouty na prosbe.
Masz moze jakies swoje prace na stronach internetowych? Chetnie bym zobaczyl ;p Robiles w gimpie, w ps? Moze jeszcze w czym innym?

[Image: sygnaturalf.png]
17-08-2011 19:11
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
SeedPL Offline
*

Posts: 165
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #9
RE: Grafika - Layouty na prosbe.
Photoshop. Prawdopodobnie nic się nie zachowało, albo gdzieś jest na forach graficznych.
Robiłem głównie grafikę rastrową.
17-08-2011 21:50
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Grafika punio7 6 1.682 07-07-2011 18:56
Last Post: Zwaniec

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5