Post Reply 
casualgamereview
Author Message
Orzeł Offline
*

Posts: 4
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #1
casualgamereview
Kanał Casual Game Review stworzyliśmy z kumplem jakoś na początku kwietnia i początkowo zajmowaliśmy się głównie recenzowaniem gier, ale w końcu zajęliśmy się również zagrajmerstwem.

Póki co zakończyliśmy Let's Play'e Killzone 3, LittleBigPlanet 2 oraz Dead Nation. Na chwilę obecną przechodzimy LittleBigPlanet, ponieważ dwójka cieszyła się dość sporą popularnością i została pozytywnie odebrana przez widzów.

Link do kanału: Casual Game Review

Myślę, że to co nas wyróżnia przy tworzeniu LP'ów to luźne podejście do gry, ale to oceńcie sami. Dodam, że nie jesteśmy specjalistami w dziedzinie gier, więc nie oczekujcie fajerwerek :)
20-08-2011 11:21
Find all posts by this user Quote this message in a reply
MultiByQ Offline
*

Posts: 13
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #2
RE: casualgamereview
Fajny kanał pozdrawiam :)
20-08-2011 17:40
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Przemcio Offline
*

Posts: 143
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #3
RE: casualgamereview
Mam kilka pytań, bo widzę, że nagrywacie filmy z konsol i się na tym znacie, a też by mi się to przydało.

1. Gdzie kupić Dazzle? Nie widziałem na allegro.
2. Czy PS2 ma HD, czy tylko 480p (lub coś innego)?
3. Czy komp, który odpala większość gier na maksymalnych detalach starczy do nagrywania filmów z konsol (chodzi mi głównie o PS2, X'a, czy PS3 możliwe, że sprawię sobie na święta), czy trzeba mieć coś lepszego?
4. Jak już masz ten ekran z konsoli to wystarczy nagrać Frapsem czy jak : D? Bo nie mówiłeś o tym w poradniku, chyba, że źle słuchałem.

Sorry, że nie oceniam waszych filmów, ale nie lubię oglądać LP (z przeciwieństwem do ich tworzenia).
20-08-2011 21:36
Find all posts by this user Quote this message in a reply
vlodek2532 Offline

Posts: 316
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #4
RE: casualgamereview
1. Dazzle poszukaj na skapiec.pl
2. Z tym jest różnie - nie którzy twierdzą,żze jest taka możliwość, jakieś mody przetwornikowe, nie którzy, że to wbudowana opcja w PS2 a inny twierdzą, że tylko nie które gry
3. Tak wystarcza w zupełności.
4. Są do tego oddzielne programy - większość urządzeń ma dedykowane/dołączane programy do tego celu z utworzonymi profilami do każdej konsoli
20-08-2011 22:44
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #5
RE: casualgamereview
Quote:1. Gdzie kupić Dazzle? Nie widziałem na allegro.
Nie kupować. Wewnętrzne tunery są tańsze.
Quote:2. Czy PS2 ma HD, czy tylko 480p (lub coś innego)?
480i, nie p. Za wyjątkiem GT4 i Tourist Trophy w wersji ntsc-us. Chyba jeszcze coś z God of Warem 2 było, ale kogo takie szmiry obchodzą.
Quote:3. Czy komp, który odpala większość gier na maksymalnych detalach starczy do nagrywania filmów z konsol (chodzi mi głównie o PS2, X'a, czy PS3 możliwe, że sprawię sobie na święta), czy trzeba mieć coś lepszego?
Wystarczy, jednak do nagrywania w HD z nextgewnowego szitu spod znaku PS3 i X360 wypadałoby mieć duży dysk.
Quote: 4. Jak już masz ten ekran z konsoli to wystarczy nagrać Frapsem czy jak : D? Bo nie mówiłeś o tym w poradniku, chyba, że źle słuchałem.
Tunery mają swoje dedykowane programy, ale nie zawsze są dobre. Świetny do nagrywania z konsol jest VirtualDub.
20-08-2011 23:23
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Przemcio Offline
*

Posts: 143
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #6
RE: casualgamereview
Dziękuję Wam za odpowiedź. Jeśli chodzi o te tunery, to mógłbyś podać przykład? Tak, żeby było 480i na PS2 z dobrą jakością dźwięku. Sorry, że zadaję takie głupie pytania, ale nie znam się kompletnie na zgrywaniu obrazu z TV, nigdy się w to nie bawiłem. Jedyne co robiłem, to podłączałem PC'ta pod TV, ale to było tak dawno, że już nawet nie pamiętam jak to się robiło : D

apparatus Wrote:Wystarczy, jednak do nagrywania w HD z nextgewnowego szitu spod znaku PS3 i X360 wypadałoby mieć duży dysk.

To jak to jest? Z konsoli obraz zajmuje więcej niż nagrany chociażby Frapsem z PC'ta? U mnie godzina nagrywania w 720p i 30 FPS na PC zajmuje jakieś 30 giga.
21-08-2011 01:39
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5