Post Reply 
KalekaMentalny
Author Message
edson Offline
*

Posts: 5
Joined: Oct 2011 {socialsites}


Post: #1
KalekaMentalny
Yikes!

Cześć, jestem edson i bardzo nieprofesjonalnie zacząłem bawić się w robienie filmów z gier. Bawić to dobre określenie, gdyż obecnie czerpię przede wszystkim z tego frajdę.
Nie są to klasyczne let's playe w najpopularniejszym tego słowa znaczeniu, ale pojedyncze fragmenty rozgrywki. Co prawda mam skończony jedno zagrajmy z Portala 2, ale nie polecam, chyba że komuś nie przeszkadzają nie do końca okazjonalne przekleństwa.

Zakończone zagrajmy:
-Portal 2 Peer Reviev Co-op
-pojedyncze filmy z różnych gier (Project Zomboid, Multi Modern Warfare, Baldur's Gate, Conviction itp. itd.)

Planowane zagrajmy:
-Bioshock
-The Secret of Monkey Island (być może zacznę nagrywać którąś z tych gier, ale muszę się zastanowić)

A tutaj link do kanału:
http://www.youtube.com/user/KalekaMentalny

Pozdrawiam serdecznie i proszę o jakąś opinię, czy się do tego nadaję w jakimkolwiek stopniu czy lepiej by było gdybym zaczął grabić liście. W grudniu.

PS Gratuluję fajnego tematu z poradami dla zagrajmerów wszelakich gatunków. Bardzo pomocne.

PS2 Zgodnie z regulaminem ten temat prawdopodobnie trafi do kosza, gdyż zarejestrowałem się dopiero dzisiaj (czytaj: dzisiaj trafiłem też na tą stronę). W takim wypadku zapewne powstanie za 2 miesiące z popiołów niczym przysłowiowy feniks, gdyż mam zamiar tutaj zostać na dłużej.

Czas na odrobinę chamstwa i brutalności!
http://www.youtube.com/user/KalekaMentalny
23-10-2011 18:45
Find all posts by this user Quote this message in a reply
vlodek2532 Offline

Posts: 316
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #2
RE: KalekaMentalny
Skoro jesteś tu nowy to wypada przeczytać chociaż regulamin kolego
23-10-2011 18:47
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Wan1Mas Offline

Posts: 599
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #3
RE: KalekaMentalny
regulamin /b/
23-10-2011 20:23
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Matjas2211 Offline
*

Posts: 148
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #4
RE: KalekaMentalny
IConquer 1 raz wystarczy i tak pewnie Punio lub Roofix ci to napisze ale może im się nie chce więc ich wyręczę

http://youtu.be/DWkiWtqgOWc
[Image: madoka_magica_icons_by_zeiky-d4xkzmz.gif]
23-10-2011 20:25
Find all posts by this user Quote this message in a reply
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #5
RE: KalekaMentalny
Quote:4. W dziale tym, mogę być prezentowane kanały na których jest minimum 30 opublikowanych filmów i w tym skończona przynajmniej jedna gra w formie Zagrajmy W, Walkthrough i tym podobne. Oprócz tego, użytkownik musi napisać co najmniej 3 sensowne posty na forum - czyli takie które wnoszą coś do dyskusji.

Twój temat nie był zgodny z powyższym punktem regulaminu i dlatego został przeniesiony do kosza. Jeżeli sądzisz iż temat został przeniesiony bezpodstawnie, albo twój kanał zaczął spełniać ww. wymóg to napisz do jednego z moderatorów a z chęcią ci pomogą.

Pozdrawiam.

[Image: 88440151.gif]
23-10-2011 22:04
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 3 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5