Post Reply 
SoundTrack
Author Message
Zakreble Offline
*

Posts: 32
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #1
SoundTrack
Witam!

Piszę do was z takim małym problemem/pytaniem.

Otóż chciałbym zrobić filmik promujący moją nową serię WoW'a, lecz potrzebny mi jest utwór muzyczny który na początku był by dosyć spokojny z energicznymi porywami..... a potem wybuch i na końcu ostry zryw i cisza.

Ogólnie nie było by problemu gdyby nie to że Prawa Autorskie są prawie na wszystkim co fajne, a na stronach z soundtrackami za free są jakieś tandetne 40 sekundowe wstawki. Albo monotonne instrument'ale.

Chodzi mi o muzykę podobną do tej...
http://www.youtube.com/watch?v=D9s18rUaubc

Lecz nie dosłownie tą bo się już wszystkim przejadła....
Macie może jakieś ciekawe kawałki którymi mogli byście się podzielić lub strony z których mogę spokojnie pobrać tego typu soundtrack?
07-12-2011 20:25
Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #2
RE: SoundTrack
jamendo.com, szukaj takich, które pozwalają na tworzenie utworów zależnych. Niektóre utwory nakazują, by utwory zależne rozpowszechniać na tych samych warunkach, czyli creative commons. Wszystkie wymagają uznania autorstwa, w postaci podania twórców oryginału przy utworze zależnym. W innym wypadku wszystko jest ok, zaiks się nie przyczepi.
07-12-2011 23:15
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Roszczenia o prawa autorskie a soundtrack z gry McSayerPL 17 3.887 11-02-2013 06:30
Last Post: fszeker

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 2 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5