Post Reply 
"Hejterzy" - Dyskusja
Author Message
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #41
RE: "Hejterzy" - Dyskusja
Quote:Hejter (Troll) : jego komentarze mają mniejszy poziom IQ niż rozdeptany banan.
Po tym zdaniu wnioskuję, że twoja znajomość Internetu zaczyna się na Onecie, a kończy na Fejsbuku.
Primo, jak komentarze mogą mieć jakikolwiek poziom IQ?
Secundo, dlaczego za przykład bycia zabawnym przedstawiasz bardziej typowe branie Internetu zbyt poważnie?
I w końcu tertio, mucho importante - dlaczego, posługując się twoją własną tefinicją, hejtujesz hejterów, a tym samym - selftrollujesz się?
10-03-2012 19:52
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Shery Offline
*

Posts: 10
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #42
RE: "Hejterzy" - Dyskusja
(05-03-2012 08:54 )apparatus Wrote:  
Quote:"Unsub, chu*** filmik. Staczasz się"

Banned.


Just one question - za "Super filmik, oby tak dalej" również banujesz?
Quote:Konstruktywna krytyka to taka, która mówi mi:
"Koleś zj***ś to i to, może miałeś pomysł, wydawało Ci się to takie i takie ale nie wyszło"
Jeśli pokazujesz konstruktywną krytykę to pokazuj konstruktywną krytykę. Bo tu jest dokładnie to samo, co w pierwszym przykładzie (puste słowa bez jakiegokolwiek uzasadnienia), tyle że z polewą z wazeliny ("miałeś pomysł, ale ci nie wyszło").

W cytowaniu "to i to", mialem na myśli uzasadnienie dla krytyki.
Dla mnie konstruktywna krytyka to taka, która jest obiektywnie uzasadniona, czyli taka, gdzie ktoś nie znający "krytyka", powie: "kurcze ma dużo racji". Generalnie uważam, że trochę wazeliny przy krytyce nie zaszkodzi, bo łatwiej jest coś poprawić jak ktoś powie Ci to w spokojny sposób, pozytywnie nastawiony do twoich chęci.

Pozdrawiam - Shery ;)
Serwery Minecraft | PolishCraft forum
(This post was last modified: 14-03-2012 15:30 by Shery.)
14-03-2012 15:27
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Wan1Mas Offline

Posts: 599
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #43
RE: "Hejterzy" - Dyskusja
(14-03-2012 15:27 )Shery Wrote:  Generalnie uważam, że trochę wazeliny przy krytyce nie zaszkodzi, bo łatwiej jest coś poprawić jak ktoś powie Ci to w spokojny sposób, pozytywnie nastawiony do twoich chęci.

Co ma większy przekaz

1) Uważam iż jesteś wspaniały! Aczkolwiek audio w twoim filmiku jest za cicho

czy

2) Ogarze, ogarnij dźwięk, bo Ciebie nie słychać.
14-03-2012 15:51
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Xist

 

Post: #44
RE: "Hejterzy" - Dyskusja
Myślę, że Shery miał na myśli to, że znacznie łatwiej przyjąć krytykę kiedy jest ona napisana w sposób spokojny.

Chyba jest różnica między wypowiedzią:
"Koleś skąd ty się urwałeś z tym filmikiem? Ta muzyka... Lepiej nic nie nagrywaj bo to jest tragiczne"
a
"Nie jest najlepiej. Popracuj trochę nad jakością dzwięku i powinno być lepiej."
14-03-2012 16:31
Quote this message in a reply
Wan1Mas Offline

Posts: 599
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #45
RE: "Hejterzy" - Dyskusja
Większy przekaz ma wypowiedz numer jeden, wybacz, ale człowiek działa lepiej wtedy, kiedy ktoś mu wytknie ten błąd, teoretycznie nie podałeś dokładnego argumentu, przez co nie mogę określić o co dokładnie Ci chodziło.
14-03-2012 17:27
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Xist

 

Post: #46
RE: "Hejterzy" - Dyskusja
Iconquer, błędy należy wytykać, zgadzam się z tobą. Chodziło mi o to, że można to robić w różny sposób. Dlatego też przedstawiłem dwie różne wypowiedzi. Jestem zwolennikiem wytykania błędów w sposób spokojny, opanowany.

Pozdrawiam
14-03-2012 17:46
Quote this message in a reply
Wan1Mas Offline

Posts: 599
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #47
RE: "Hejterzy" - Dyskusja
Czyli masz większą szanse na to, że zostaniesz olany, albo Twój komentarz zostanie usunięty.
14-03-2012 18:14
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Selevan Offline
*

Posts: 233
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #48
RE: "Hejterzy" - Dyskusja
Wtedy idę na jakiś inny kanał.

Sam, nawet gdy wiem, że coś robię źle, zdecydowanie wolę ten drugi styl krytyki. Dlatego nieraz strasznie ciężko jest tutaj prowadzić z wami (jest kilka osób.) jakiś dialog, dyskusję, ponieważ w ogromnej większości wasze komentarze, mimo że zwykle są rzeczowe i trafne, to zawierają często tony sarkazmu, ironii, i innych obraźliwych zwrotów, przez które przechodzi ochota do dalszego pisania/wzrasta ciśnienie.
16-03-2012 11:17
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #49
RE: "Hejterzy" - Dyskusja
Quote:to zawierają często tony sarkazmu, ironii, i innych obraźliwych zwrotów
Stawiaj te rzeczy na równi, to będziesz je miał zapewnione ode mnie.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
16-03-2012 11:23
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  "Ci źli hejterzy" - czyli Rojo szerzy bzdury. Infelicity 100 28.304 11-06-2012 21:29
Last Post: Roofix

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 2 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5