Post Reply 
livestream
Author Message
arciks1000 Offline
*

Posts: 16
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #1
livestream
witam mam taki problem ze jak włączę livestream to wszystko jest ok z obrazem ale jeśli chodzi o dźwięk to jak coś powiem np czesc witam wszystkich to co 1-2 sek znowu będzie cześć witam wszystkich i tak ciagle a obraz jest dobrze streamy robię na own3d.tv moze mam cos zle zrobione w ustawieniach ale nie wiem co a żadnego polskiego poradnika nie znalazłem a po ang nie wszystko rozumiem
16-03-2012 18:17
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Noizz52 Offline
*

Posts: 14
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #2
RE: livestream
Jak streamujesz i jednocześnie oglądasz ten stream to tak będzie. To taka pętla jakby. Coś mówisz, więc na streamie się to odtwarza po jakimś czasie (1-2 sekundy laga, to normalka), a że jednocześnie zostało to odtworzone również na twoim komputerze, bo oglądasz swojego streama to leci to od nowa i znowu przesyłasz ten dźwięk. I tak będzie w kółko...

Nie patrzcie na to jak wyglądają w tej chwili moje nowe LP, bo mam teraz dość dużo problemów technicznych.

Link do mojego profilu: http://www.youtube.com/user/Noizz52
16-03-2012 19:22
Find all posts by this user Quote this message in a reply
arciks1000 Offline
*

Posts: 16
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #3
RE: livestream
może i tak ale kazałem to sprawdzić mojemu koledze jak to wygląda i jest to samo dźwięk zarejestrowany na początku stream ciągle się powtarza mowie np cześć to 1-2 sek przerwy i znowu cześć 1-2 sek przerwy cześć i tak ciągłe
16-03-2012 19:47
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Noizz52 Offline
*

Posts: 14
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #4
RE: livestream
uuuuu to nie mam pojęcia jak mógłbym Ci pomóc...

Nie patrzcie na to jak wyglądają w tej chwili moje nowe LP, bo mam teraz dość dużo problemów technicznych.

Link do mojego profilu: http://www.youtube.com/user/Noizz52
16-03-2012 20:04
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Livestream Miwoli 4 1.122 13-02-2013 22:47
Last Post: tomo2005

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5