Post Reply 
Xardi2012
Author Message
Xardiman Offline
*

Posts: 21
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #1
Xardi2012
Witam ponownie. Niegdyś miałem konto let's playowe, osiągnęło one nawet sukces, ale miałem sporo problemów (tych życiowych) i skasowałem je. Teraz, przybył mi rok życia i stęskniłem się za produkcjami w stylu let's play zatem postanowiłem zacząć znowu produkcje zagrajmy, dodając do tego mały element. Podgląd mojej osoby.

Aktualne zagrajmy:

Saint row 2

Zakończonych nie mam. A, coś chyba kiedyś było napisane, że świeże konta nie mogą się reklamować czy coś, nie pamiętam, ale miałem już kiedyś konto "Xardiman Zagrajmer" Może pamiętacie, a jak nie , to poczytajcie na forum.

oto link : http://www.youtube.com/user/Xardi2012?feature=mhee

Oto ja! Xardi2012
http://www.youtube.com/user/Xardi2012?feature=mhee

Aktualne projekty:
-Saints row 2

Zakończone:
x
14-04-2012 22:23
Find all posts by this user Quote this message in a reply
witcher1998 Offline
*

Posts: 141
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #2
RE: Xardi2012
W końcu mam możliwość zobaczenia dobrego Let's Playa z drugiej części Świętego Rowu! Jakość dźwięku jest dobra, tak samo jakość video (720p), jedyne co mi przeszkadza, to w serii z Saint's Row 2 nie koniecznie musisz dawać kamerkę. Mi to tam przeszkadza trochę, nie wiem jak innym. Tak czy inaczej wychodzi na duży plus. Keep practicing.

EDIT: Dopiero zauważyłem w 1 odcinku, że trochę wyprzedzasz fabułę opowiadając co się zdarzy za minutę, np. ucieczka z więzienia. Ale tak jak mówiłem, i tak duży plus.
(This post was last modified: 15-04-2012 11:27 by witcher1998.)
15-04-2012 11:20
Find all posts by this user Quote this message in a reply
TheKnitek Offline
*

Posts: 5
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #3
RE: Xardi2012
Ja uważam tak samo jak kolega wyżej, obraz z kamerki trochę przeszkadza i moim zdaniem jest mało potrzebny w serii z tej gry. A tak po za tym to nawet miło się ogląda.
16-04-2012 14:33
Find all posts by this user Quote this message in a reply
blackrei089 Offline
*

Posts: 12
Joined: Apr 2012 {socialsites}


Post: #4
RE: Xardi2012
Ogólnie bardzo fajnie, dobry montaż, masz gadane itp. miło się słucha ;)
17-04-2012 21:31
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Xardiman Offline
*

Posts: 21
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #5
RE: Xardi2012
Dziękuje za opinie. Swojego wizerunku nie usunę, chodź wiem, że wielu się to nie podoba. No cóż, skoro z nim zacząłem, to z nim skończę. Nie chcę wprowadzać jakiś wielkich zmian. Tylko teraz, staram się umieszczać go przy montażu w ten sposób, żeby nie zasłaniał wam ważnych elementów gry. :) Zastępuje mi on również pewnego rodzaju znak wodny. W każdym razie produkcje trwają, właśnie renderuje mi się 7 odcinek. Chyba zrobię wszystko z pewnym wyprzedzeniem. CO o tym myślicie? Hm i jak na razie coś mało ludzi ogląda.

Oto ja! Xardi2012
http://www.youtube.com/user/Xardi2012?feature=mhee

Aktualne projekty:
-Saints row 2

Zakończone:
x
24-04-2012 18:20
Find all posts by this user Quote this message in a reply
witcher1998 Offline
*

Posts: 141
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #6
RE: Xardi2012
Bo to forum nie sluzy do reklamy (chociaz i tak uwazam, ze kazda prezentacja wlasnego kanalu to reklama), tylko do oceny na temat twojego kanalu. Moze dodaj jakies tagi? :D
25-04-2012 11:55
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 2 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5