Post Reply 
Sed - Newbie :P
Author Message
Sed Offline
*

Posts: 1
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #1
Sed - Newbie :P
Witajcie! Jestem nowym zagrajmerem o nicku Sed :) Na początek zacząłem od tworzenia Let's Play'a z gry Minecraft. Planuję zrobić kilka gameplayów oraz niedługo zacznę nowe serie Zagrajmy w ...
Zapraszam na mój kanal YouTube!

http://www.youtube.com/Sedddddddddddd

Tak, wiem, nazwa konta jest długa xD Ale to była jedyna wolna kombinacja jaka mi się spodobała :>
Dzięki za subskrypcje, życzę miłego oglądania!
02-03-2011 10:04
Find all posts by this user Quote this message in a reply
sewirus Offline
*

Posts: 19
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #2
RE: Sed - Newbie :P
Tak sobie, wiecej liter "d" do nicku nie mogłes dac?
02-03-2011 17:53
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Khajiit Offline
*

Posts: 12
Joined: Feb 2011 {socialsites}


Post: #3
RE: Sed - Newbie :P
To już jest przesada. Niedługo będzie więcej LP ze "Słit Majnkrafftcika" niż odcinków "Mody Na Sukces"(tak, oczywiście przesadzam, ale wcale bym się nie zdziwił jakby się tak stało). Ludzie, ta gra kompletnie nie nadaje się do robienia z niej LP!!! Co najwyżej da się do niej zrobić poradnik, zaprezentować ją, wszystko, ale robienie z niej "Zagrajmy w..." kompletnie mija się z celem. Nie dość, że ta gra jest nieskończona, to jeszcze nie da się jej zaprezentować w inny sposób niż robi to reszta. Bez kitu, jedno LP z tej gry na youtube to już za dużo, a wygląda na to, że teraz co drugi "nowy" tworzy z niej "Tego-typu-materiały-filmowe" kompletnie olewając tony gier, z których "Z.w..." jeszcze nie powstało.

Khajiit nie ma dla ciebie słów.
02-03-2011 20:51
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kaszub Offline
*****

Posts: 535
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #4
RE: Sed - Newbie :P
Minął termin dostosowania tematu do regulaminu. Przenoszę do kosza. Jeśli temat zostanie poprawiony, wróci do działu "Wasze kanały".
20-03-2011 14:23
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5