Post Reply 
BlitzX24
Author Message
BlitzX24 Offline
*

Posts: 1
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #1
BlitzX24
Witam wszystkich bardzo serdecznie.

Na wstepie krotkie przedstawienie. Jestem Blitz (Paweł).
Mieszkam poza zachodnią granica Polski, konkretnie w Niemczech.
Nagrywaniem let's play'ów zajmuje się od niedawna. Konkretnie to od około 3 miesięcy z dłuższą przerwą.
Nie uważam siebie za jakiegoś specjalistę w tej dziedzinie, jednak w miarę możliwości będę starał się dodawać ulepszenia do moich filmów.
poki co na moim kanale możecie znalezć film a jednoczesnie prośbe i pomoc w wyborze tytułów, które WY będziecie chcieli oglądać:)

PS. Planuję wprowadzenie Livestream'a, czyli możliwośći obserwowania mnie jak lamię "live" :D oraz wpólnego zagrania.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie i zapraszam na moj kanał.

http://www.youtube.com/user/BlitzX24
08-07-2012 17:28
Find all posts by this user Quote this message in a reply
ogm Offline
*

Posts: 166
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #2
RE: BlitzX24
Przestudiuj proszę dokładnie regulaminu tego działu. Mi to obojętne ale niesprawiedliwe wobec innych.

Na ten moment nikt nie będzie w stanie nic konkretnego powiedzieć :( Za mało filmów itp.
Pozdrawiam

TO MNIE ŚMIESZY
08-07-2012 19:26
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
witcher1998 Offline
*

Posts: 141
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #3
RE: BlitzX24
Blitz! Wrociles do dzialalnosci? Bo miales dluuuuga przerwe. Ja ciebie bardzo lubie, wszystko jest git, jakosc HD, Audio super.
08-07-2012 21:02
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5