Post Reply 
Marcin4007
Author Message
Marcin4007 Offline
*

Posts: 26
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #1
Marcin4007
Witam

Ja jestem Marcin , prowadzę kanał zagrajmerski o nazwie ''Marcin4007''.
Dlaczego Marcin ? to każdy się już domyśla. Tylko dlaczego 4007 ? otóż 4 to 4 wpadła do głowy więc jest a cyfry ''007'' to pomyślałem że będę ''Agent'' 007 ;P. Mam 16 lat Na kanale jest dużo filmów , ''Zagrajmy w'' z różnych gier takich jak np. oczywiście Minecraft , Condemned: Criminal Origins , Call of Duty , Horrory jak Nightmare house 2 i wyżej wymieniony condemned. Oraz popularne gry jak np. TF2. Zapraszam do obejrzenia wszystkich playlist gdyż jest ich znacznie więcej. Posiadam partnerstwo co umożliwia mi dostosowywanie mojego kanału jak i filmów. W bannerze są różne linki do różnych stron na których jestem przycisk ''Wallpaper'' tam możecie pobrać tapete. a przycisk ''Dzwonek'' tam możęcie pobrać muzyke którą jak usłyszycie znaczy że jestem w pobliżu ja albo mój fan ;P. Moje pierwsze filmiki są z tamtego roku i są bardzo denerwujące gdyż wtedy nie miałem mutacji i głos na pierwszych filmikach mam jak 10 latek. Teraz aktualnie kończę mutację. Głos mam już męski. więc stare filmiki z 2011 roku są z głosem przed mutacyjnym. Na niektórych najnowszych filmikach jest ''kamerka'' czyli obraz z aparatu którym kręciłem swoją twarz , w filmikach takich jak : od 5 odcinka SCP Containment Breach i końcowe odcinki Condemned.

Tak wiem mogłem zrobić ''Działy'' z tego tekstu ale nie pomyślałem ;P

Zastanawiacie się co będę kręcił w przyszłości ? Otóz różnie to może wypaść ale jak narazie nic nie obiecuje ale mogą się pojawić takie serie z gier jak:

- Seria Gier GTA
- Battlefield 3
- Poradniki Komputerowe
- Far Cry 3
- Dead Island
- Różne serie z minecrafta
- Oraz Live'y

To nie jest wszystko co narazie planuję kręcić pojawi się wiele więcej tego i również może to ulec zmianie.

Link do kanału: http://www.youtube.com/user/Marcin4007

Dziękuję wam za poświęcenie czasu aby przeczytaćć moją prezentacje kanału.

Pozdrawiam Marcin4007
25-07-2012 19:41
Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #2
RE: Marcin4007
Jestem Marcin i nie umiem czytać, co z pewnością w żaden sposób nie odbije się na jakości moich lecplejów. Prawda? ;>
25-07-2012 21:26
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5