Post Reply 
Tło na kanał
Author Message
OmonandTao Offline
*

Posts: 35
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #1
Tło na kanał
Jeśli piszę ten wątek w złym temacie to poprawcie mnie proszę. W każdym bądź razie, jak już mogliście się domyśleć po jego tytule, poszukuję osoby, która mogłaby mi zrobić layout na kanał na YT. Jeśli chcecie zobaczyć mój kanał wejdźcie na mój profil na tym forum, tam będzie znajdował się link. Bo więcej informacji jak taka skórka miałaby wyglądać napiszę na pw osobie, która zadeklaruje się tutaj, że byłaby w stanie podjąć się tej prośby.
Z góry dziękuję i pozdrawiam.
30-07-2012 11:17
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
JudiMakeFun Offline
*

Posts: 233
Joined: Jun 2012 {socialsites}


Post: #2
RE: Tło na kanał
Na pewno piszesz w złym temacie, bo nikt nie będzie dyskutowałna ten temat... Temat powinien zostać przeniesiony do działu pomoc, czy coś w tym stylu. Zresztą, najlepiej, jakbyś na razie zajął się kręceniem serii i w ten sposób promował swój kanał. W końcu ktoś sam się zgłosi do ciebie w sprawie zrobienia tła
30-07-2012 11:34
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Kanał niedostępny tuż po zgłoszeniu się na partnera Byczek 2 1.034 08-04-2013 17:20
Last Post: Byczek
  Jak wypromować kanał yt kasztanooos 22 5.620 13-10-2012 16:01
Last Post: Elwood
  kanał yt arciks1000 3 1.147 05-03-2012 11:31
Last Post: Rangy

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5