Post Reply 
Programy do Renderingu
Author Message
Mrpati Offline
*

Posts: 94
Joined: Oct 2011 {socialsites}


Post: #1
Programy do Renderingu
Witajcie, to znów ja, znów z problemem który mam nadzieję że rozwiążecie, gdyż ja zbyt długo się dręczę tym pytaniem a wciąż odpowiedzi nie znalazłem.
Otóż, poszukuję programu który byłby w stanie renderować filmiki nagrywane Dxtory kodekiem x264vfw. Zadaję tutaj pytanie gdyż moja Camtasia odmówiła mi posłuszeństwa i narazie nie posiadam innego sposobu na to, równa to się tym iż mój kanał stoi, ale mam nadzieję że znajdziecie program który pozwala na edycję i rendering x264.
Z góry napiszę że Sony Vegas odpada, nie odczytuje tych filmów a dziwne jest to że pozwala na renderowanie właśnie w tym kodeku.
Więc proszę o jak najszybszą pomoc.
05-08-2012 21:19
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #2
RE: Programy do Renderingu
H.264 powinno w zasadzie być końcowym renderingiem, bo to kodek stratny. Konwertowanie go do innego stratnego kodeku znacznie pogorszy jakość, ale jeśli już musisz - dowolny program profesjonalny, choćby Vegas. O ile się nie mylę, to jest 30-dniowy trial.
05-08-2012 21:43
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Andzia639 Offline
*

Posts: 158
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #3
RE: Programy do Renderingu
Z mojej strony polecam Adobe Premiere Pro, powinien sobie poradzić z większością kodeków a jak nie to reinstalka zazwyczaj pomaga
05-08-2012 21:44
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Mrpati Offline
*

Posts: 94
Joined: Oct 2011 {socialsites}


Post: #4
RE: Programy do Renderingu
@Andzia639, sprawdzę Adobe Premiere, przyznam że też chciałem go sprawdzić, ale jak zobaczyłem screeny to się przestraszyłem że sobie w nim nie poradzę.
@apparatus, powiem ci że moje filmiki gdy robiłem to zazwyczaj wyglądały dobrze i w dodatku mało zajmowały, ja wolę korzystać z tego kodeka by nagrywać gdyż mało waży, a po odpowiednim skonfigurowaniu Camtasii dało to efekt który można było uznać za dopuszczalny, ale cóż, Camtasia padła, a każdy program jest inny.

EDIT:
Można zamknąć, postanowiłem zrobić dogłębne czyszczenie rejestru i aktualnie działa, lecz proszę jeszcze o podanie przykładów gdyż może się zdarzyć że znajdzie się ktoś kto jest w podobnej sytuacji.
EDIT2:
Dalej ten błąd występuje myślałem że go zniwelowałem po tym jak sprawdziłem na krótszym materiale nagranym dawno temu, gdzie wszystko było w porządku, ale nowsze materiały zyskały ten błąd.
(This post was last modified: 06-08-2012 15:00 by Mrpati.)
05-08-2012 22:43
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Jaki program do renderingu ? radzio_d 1 1.094 04-05-2013 16:10
Last Post: punio7
  Programy daniello008 1 737 01-11-2012 10:03
Last Post: appareil
  Programy do Streamowania Mrpati 2 3.761 25-07-2012 19:38
Last Post: Mrpati
  Dobre programy do montowania filmów w dobrej jakości. ProsMastersX 10 4.095 16-07-2012 07:48
Last Post: Sou
  Programy do nagrywania gier i pulpitu Kern3l 10 5.388 30-08-2011 14:45
Last Post: Kern3l

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5