Post Reply 
XardimanZagrajmer
Author Message
Xardiman Offline
*

Posts: 21
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #1
XardimanZagrajmer
Jest to mój trzeci kanał, dlaczego? Ponieważ do każdej dziedziny youtube wolę sobie zrobić oddzielne konto. Sama, dosyć nie oryginalna nazwa kanału pewnie dała wam do myślenia co będę na nim robił.
W tej chwili tworzę zagrajmy z gry Risen, niegdyś ukończyłem serię z gry Jazz Jackrabbit 2 który znajduje się na moim koncie machinimowym "Xardiman2". Risena nagrywa mi się bardzo przyjemnie gdyż jest to gra która zawsze mnie potrafi zaskoczyć i mam nadzieję że wam też będzie fajnie się oglądało. Może mój głos nie powala mimo że mam prawie 16 lat ale pozyskałem już kilku widzów którzy z przyjemnością oglądają moje najnowsze odcinki.
Ale co ja wam się rozpisuje! Oto link do konta:
http://www.youtube.com/user/XardimanZagr...ature=mhum

Proszę o konstruktywne komentarze na temat mojego konta, a najlepiej porady tych bardziej doświadczonych zagrajmerów.
30-03-2011 16:44
Find all posts by this user Quote this message in a reply
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #2
RE: XardimanZagrajmer
Ktoś chyba trollował ci w komentarzach do kanału, bo widzę wyraźne luki w spójności konwersacji.

[Image: 88440151.gif]
30-03-2011 17:40
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Xardiman Offline
*

Posts: 21
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #3
RE: XardimanZagrajmer
Nie całkiem. Już się nauczyłem od pewnych osób że jak ktoś mi pisze komentarz to ja odpowiadam w komentarzach na jego kanale. Inni też mi tak robią.
30-03-2011 17:44
Find all posts by this user Quote this message in a reply
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #4
RE: XardimanZagrajmer
Cóż nie mam nic do zarzucenia co do filmików, poza cichym głosem w niektórych z nich. Aczkolwiek osobiście Risena nie chciałoby mi się oglądać.

[Image: 88440151.gif]
30-03-2011 17:47
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
kaszub Offline
*****

Posts: 535
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #5
RE: XardimanZagrajmer
Zobaczyłem kilka odcinków. Głos okej. Ogólnie obejrzałem jeden odcinek Risena i nie musiałem się mocno zmuszać - a to ostatnio mi się często zdarza. Osobiście stwierdzam, że nie jest źle. Nie jestem komentatorem zagrajmy w, ale może moja rada Ci się przyda. Dzwonił Ci telefon - fajnie. Nie słyszałem go i nie wiem o jakich kolegach mówiłeś. Troszkę mnie to zdezorientowało. ;p

Daj znać jak zaczniesz jakiś nowy projekt. (oczywiście jak skończysz Risena)
30-03-2011 19:23
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #6
RE: XardimanZagrajmer
Quote:Już się nauczyłem od pewnych osób że jak ktoś mi pisze komentarz to ja odpowiadam w komentarzach na jego kanale.
To źle się nauczyłeś. Zaburza to ciągłość dyskusji i utrudnia jej zrozumienie. Jak topposting, tylko gorzej.
(This post was last modified: 02-04-2011 21:47 by appareil.)
02-04-2011 21:47
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 3 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5