Post Reply 
Poszukiwana gra!
Author Message
maciek3154 Offline
*

Posts: 3
Joined: Sep 2012 {socialsites}


Post: #1
Poszukiwana gra!
Witam, ostatnio przypomniała mi się ciekawa gra. Było się pewną osobą w kasku. Były trzy platformy, na których pojawiali się wrogowie, miało się w ręku młotek i zabijało się wrogów uderzając w nich lub w ścianę na poziomie platformy na której się było. A tak btw. to była platformówka 2D. Było 9 albo 12 poziomów i po każdym był boss, którego ciężko było zabić (może i łatwo, ale miałem wtedy ok. 7 lat). Byłbym bardzo wdzięczny jeśli ktoś by mi podał nazwę tej gry, ponieważ poszukuję jej już od roku i za cholerę nie przypomnę sobie nazwy. Gra była chyba sprzed 2005 roku i grafika nie była zbyt dokładna.

Edit: Przypomniało mi się, że tłem były różnego koloru szyby.
(This post was last modified: 08-12-2012 22:13 by appareil.)
08-12-2012 13:16
Find all posts by this user Quote this message in a reply
MZLJ Offline
*

Posts: 87
Joined: Oct 2011 {socialsites}


Post: #2
RE: Poszukiwana gra !
Brzmi jak jak opis jakiejś podróbki Ice Climber http://www.youtube.com/watch?v=NI6Eoq-kOUE
08-12-2012 17:52
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Malix Away
*

Posts: 226
Joined: Aug 2012 {socialsites}


Post: #3
RE: Poszukiwana gra !
(08-12-2012 13:16 )maciek3154 Wrote:  Witam, ostatnio przypomniała mi się ciekawa gra. Było się pewną osobą w kasku. Były trzy platformy, na których pojawiali się wrogowie, miało się w ręku młotek i zabijało się wrogów uderzając w nich lub w ścianę na poziomie platformy na której się było. A tak btw. to była platformówka 2D. Było 9 albo 12 poziomów i po każdym był boss, którego ciężko było zabić (może i łatwo, ale miałem wtedy ok. 7 lat). Byłbym bardzo wdzięczny jeśli ktoś by mi podał nazwę tej gry, ponieważ poszukuję jej już od roku i za cholerę nie przypomnę sobie nazwy. Gra była chyba sprzed 2005 roku i grafika nie była zbyt dokładna.

To na 100% był Billy2
08-12-2012 20:17
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
maciek3154 Offline
*

Posts: 3
Joined: Sep 2012 {socialsites}


Post: #4
RE: Poszukiwana gra !
MZLJ Wrote:Brzmi jak jak opis jakiejś podróbki Ice Climber http://www.youtube.com/watch?v=NI6Eoq-kOUE

Nie.

Malix Wrote:
(08-12-2012 13:16 )maciek3154 Wrote:  Witam, ostatnio przypomniała mi się ciekawa gra. Było się pewną osobą w kasku. Były trzy platformy, na których pojawiali się wrogowie, miało się w ręku młotek i zabijało się wrogów uderzając w nich lub w ścianę na poziomie platformy na której się było. A tak btw. to była platformówka 2D. Było 9 albo 12 poziomów i po każdym był boss, którego ciężko było zabić (może i łatwo, ale miałem wtedy ok. 7 lat). Byłbym bardzo wdzięczny jeśli ktoś by mi podał nazwę tej gry, ponieważ poszukuję jej już od roku i za cholerę nie przypomnę sobie nazwy. Gra była chyba sprzed 2005 roku i grafika nie była zbyt dokładna.

To na 100% był Billy2
I również nie, chociaż podobne.
08-12-2012 21:57
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5