Post Reply 
Zamiana walut - PKO
Author Message
Rostanga Offline
*

Posts: 30
Joined: Nov 2012 {socialsites}


Post: #1
Zamiana walut - PKO
Witam
Zamierzam kupić Minecrafta( Bez komentarzy proszę... ). Jako iż preferuję zapłatę kartą, takiej też opcji chcę użyć. Tu nasuwa się pytanie: Jeśli mam na koncie ZŁ a nie EURO, to czy przy zapłacie w EURO, odciągnięte zostaną mi złotówki ? Jak to jest ? Dodam, że z allegro nie zamierzam kupować...

Dziękuje i pozdrawiam
09-01-2013 19:06
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Tylak21 Offline
*

Posts: 94
Joined: Oct 2011 {socialsites}


Post: #2
RE: Zamiana walut - PKO
Wyszukaj sobie przelicznik i zobacz ile zeżre Ci z karty. Zabierze to euro, tyle że w złotówkach czyli że jakieś 4 razy więcej ;)
09-01-2013 19:46
Find all posts by this user Quote this message in a reply
fszeker Offline
*

Posts: 193
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #3
RE: Zamiana walut - PKO
Oczywiste że nie zabierze ci tyle samo tylko w złotówkach :facepalm:. Jeśli to ty rzeczywiście masz tą kartę to nie wiem jakim cudem jak nie wiesz co to waluta. Zabierze ci około 85 zł (według aktualnego przelicznika). Trzba doliczyć prowizję za przewalutowanie... Sprawdź w jakimś regulaminie/cenniku swojego konta. Czasem to ogromne % albo kwoty.

Kurs Cytowania Selektywnego >tutaj<
09-01-2013 22:28
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Rexlu Offline

Posts: 154
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #4
RE: Zamiana walut - PKO
Najlepiej takie tranzakcie przeprowadza się przez paypala.
Poszukaj jaki jest przelicznik i tak w twoim banku i wtedy się dowiesz.
10-01-2013 01:18
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5