Post Reply 
Ile lat?
Author Message
Damian Offline
*

Posts: 4
Joined: Sep 2011 {socialsites}


Post: #61
RE: Ile lat?
(10-09-2011 12:56 )Przemcio Wrote:  Btw, istnieje jakiś kanał 10 - 14 latka, który używa swojego głosu i ma jakieś 500 widzów? Bez żadnych głupich konkursów typu "zasubskrybuj i dostaniesz gift code'a do MC
Owszem, istnieje. Co prawda, nie mam 500 widzów (448), żadnych konkursów nie robię, a widzów mam :p
(This post was last modified: 11-09-2011 19:59 by Damian.)
11-09-2011 19:58
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Chomik Offline
*

Posts: 82
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #62
RE: Ile lat?
Przemcio, kochany ty mój:

To, że mam tyle lat ile mam nie czyni ze mnie "WIELKIEGO OBROŃCY DZIECIAKÓW" czy co ty tam sobie ubzdurałeś, a tylko kogoś kto myśli racjonalnie, czyli dopuszcza do głosu wszystkich, a nie tylko tych, którzy mają dobry głos/twarz etc.

Jeśli tego nie rozumiesz, przykro mi - nie jestes na moim poziomie.

Powracając do wątku:

Dzieciaka przed mutacją da się słuchać, może on być mądrzejszy nawet od naszych 18 latków, nie koniecznie z tego forum, aczkolwiek nie wykluczam.

Sami mówicie, że nie należy oceniać książki po okładce, domagacie się równości etc., a tutaj rzucacie się na młodych Zagrajmerów.

Tak jak są gry, które się wolno zaczynają, tak są LP, które są słabe przez głos, ale dobre przez treść.

Jeśli tego nie tolerujecie to po prostu... jesteście polaczkami ;o.
14-09-2011 16:58
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Przemcio Offline
*

Posts: 143
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #63
RE: Ile lat?
Powiem Ci tak, zagrajmy składa się przynajmniej w 60% (większość) z głosu. Jeszcze nie miałeś mutacji, więc głos bez mutacji Ci nie przeszkadza (bo sam taki masz), ale to kwestia czasu, uwierz mi. Nawet ktoś w tym temacie (nie jestem pewien, ale na pewno na tym forum) pisał, że nie może słuchać swojego głosu jak jeszcze był przed mutacją.

Btw, śmieszne jest to Twoje bronienie zagrajmerów przed mutacją : D Widać jak bardzo boli Cię to, że masz gorszy głos od tych, co już są po i osoby starsze nie potrafią Cię słuchać (na LP oczywiście). Spokojnie, wszystko przyjdzie z czasem : )
14-09-2011 19:02
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Chomik Offline
*

Posts: 82
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #64
RE: Ile lat?
Wszystko przyjdzie z czasem? Tobie inteligencja coś ciężko przychodzi z czasem ;o. //bez takich

Posłuchaj, jeśli sugerujesz się tym, że bronie ludzi przed mutacją, to oznacza, że sam przed nią jestem to idąc twoim tokiem myślenia, mężczyźni, którzy chcą "równych" praw dla kobiet są kobietami tudzież shemale oraz ludzie, którzy bronią praw ludzi homoseksualnych są homoseksualni?
(This post was last modified: 15-09-2011 14:06 by Chomik.)
14-09-2011 19:42
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sworson Offline
*

Posts: 139
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #65
RE: Ile lat?
Jak, ktoś chcę sobie nagrywać zagrajmy, mając głos bez mutacji to ja mu nie bronię, niech kręci. Jego sprawa.

Ale, ja tego nie będę oglądał. Może, mówić mądrze, ale nie ukrywajmy w Zagrajmy liczy się głos.

Jedyne, co mnie wkurza to odnoszenie się do wszystkich osób przed mutacją z pogardą. Jakby, co niektórzy uważali się za nadludzi. Każdy ją przechodził i nie każdy, taki osobnik jest idiotą.
14-09-2011 19:47
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Przemcio Offline
*

Posts: 143
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #66
RE: Ile lat?
Przykro mi, jestem debilem, bo nie podoba mi się głos przed mutacją : (

Sworson Wrote:Jedyne, co mnie wkurza to odnoszenie się do wszystkich osób przed mutacją z pogardą. Jakby, co niektórzy uważali się za nadludzi. Każdy ją przechodził i nie każdy, taki osobnik jest idiotą.

Żeby nie było, nie uważam tak, jak tu piszesz (a to pewnie było do mnie : D). Mam takie same zdanie jak Ty co do tego (trochę głupio napisałem, chodzi mi o to, co napisałeś wyżej, przed cytatem, który podałem), tylko uświadamiam Chomika, że po prostu mało kto (z tych starszych) lubi słuchać głosu przed mutacją. Sad, but true.

PS. Chomik, jeszcze wspomnisz moje słowa : ) I chyba nie tylko ja Ci to pisałem. Teraz wydaje Ci się inaczej, ale sam zobaczysz.
(This post was last modified: 14-09-2011 20:31 by Przemcio.)
14-09-2011 20:23
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Chomik Offline
*

Posts: 82
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #67
RE: Ile lat?
Quote:Jedyne, co mnie wkurza to odnoszenie się do wszystkich osób przed mutacją z pogardą. Jakby, co niektórzy uważali się za nadludzi. Każdy ją przechodził i nie każdy, taki osobnik jest idiotą.

O, ktoś kto ma normalne spojrzenie na świat, brawo.

Wy naprawdę myślicie, że jesteście inteligentni? I pan dopisujący admin, Przemcio i kilku innych?

Ja się już na ten temat nie będę wypowiadał, ale na zakończenie dodam, że chcecie pozostać przy swoim, czyli przy LP, bez zmian i bez kontrowersji, czyli pozostać polaczkiem.

Ps: Zapomniałbym...

ZA KOMUNĄ BYŁO LEPIEJ!
(This post was last modified: 15-09-2011 14:09 by Chomik.)
15-09-2011 14:08
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Przemcio Offline
*

Posts: 143
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #68
RE: Ile lat?
Niezła beka z gimnazjalisty, rzuca się nawet do moderatora, który pokolorował mu posta : D No przecież zwrócenie uwagi (słusznej, bo mnie obraziłeś) to oznaka idiotyzmu, nie? No nic, myśl dalej, że jesteś najmądrzejszy, na pewno wyjdzie Ci to na dobre, cześć.

PS.

Chomik Wrote:ZA KOMUNĄ BYŁO LEPIEJ!

Za komuną? Dobre.

//koniec offtopu
(This post was last modified: 15-09-2011 21:23 by punio7.)
15-09-2011 15:48
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Wan1Mas Offline

Posts: 599
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #69
RE: Ile lat?
Swoją drogą, nie wiem czy jest on trollem, ale gratuluje mu rozpętania bezsensownego spamu. awesome

//koniec offtopu
(This post was last modified: 15-09-2011 21:24 by punio7.)
15-09-2011 20:02
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Chomik Offline
*

Posts: 82
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #70
RE: Ile lat?
Ja trollem? Skądże, po prostu inaczej patrze na świat... raczej bardziej logicznie, tak jak i wy krytykujecie starszych ludzi o to, że patrzą na świat tak jak patrzą tak samo ja was, bo ja mam spojrzenie na świat bez wartości wytworzonych przez życie, a ze świeżego punktu widzenia, myślicie, że dlaczego pokolenie wyznacza nowy standard ? Nie licząc oczywiście tego, że jak nowe pokolenie będzie miało 20 lat to aktualne 40 etc.


Wyznaczają dlatego, że jest to świeże, a jest świeże bo nie przywiązują wartości do... waszego kochanego Morrowinda.

Tak jak miłość, na początku pokochasz za wygląd, a potem kochasz wierząc, że ktoś jest ładny.

Oczywiście nie wykluczam tutaj charakteru, ale nie ma co ukrywać, z kimś kto wygląda jak słoń, a ma fajny charakter nie będziesz przez całe życie.

No, to tyle - myśl straciłem, bo dopisuje końcówkę dzisiaj.

Ps: Ostrzeżenia są fajne, albo oznaczają człowieka jako idiotę, albo kogoś kontrowersyjnego, a admina za dziada.

//skoro tak je lubisz to dostajesz kolejne za kontynuowanie offtopa. Jeżeli masz jakieś zatargi z innymi to proszę je rozwiązywać via PW

Drogi adminie, ale jakoś pan nade mną nie zyskał ostrzeżenia? Oj, widze tu trochę rage z pana strony ;).
(This post was last modified: 17-09-2011 19:13 by Chomik.)
17-09-2011 11:53
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 2 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5