Post Reply 
Rozdzielczość w Red Faction: Guerilla
Author Message
RobertosSK Offline
*

Posts: 7
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #1
Rozdzielczość w Red Faction: Guerilla
Witam, otóż wczoraj zakupiłem sobie na promocji Steamowej powyższą grę. Dzisiaj wreszcie mogłem ją uruchomić. Początkowo było wręcz bajecznie (wiadomo chyba dlaczego). Potem zauważyłem iż mimo że jest w opcjach pole "Resolution", to nie da się z nim niczego zrobić. Z powodów ode mnie nie zależnych musiałem wyłączyć grę. Po ok. pół godziny chciałem ją uruchomić ponownie. Gra z nie wiadomych przyczyn uruchomiła się w oknie, co natychmiast naprawiłem (Alt + Enter). Jednak zauważyłem iż rozdzielczość się zmieniła na taką, przy której wiele gier na moim sprzęcie lubi się ciąć niczym emo. Niestety, nic jak na razie nie mogę z tym zrobić. Kolega mówił iż przed włączeniem gry jest config gdzie wszystko można zmienić. Ja niestety z powodu posiadania wersji Steam, tego nie uświadczyłem. Czy jest jakiś sposób na zmianę rozdziałki?
04-06-2011 14:26
Find all posts by this user Quote this message in a reply
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #2
RE: Rozdzielczość w Red Faction: Guerilla
Znalezione w google:

"Go into my documents/my games/Redfaction/options Erase config file. Set desktop resolution to the resolution you want ingame. Start game in desktop resolution."

Ponadto tutaj jest cała masa odpowiedzi na podobne pytania dotyczące tej gry: http://www.gamebrood.com/2009/09/18/red-...#more-2150

Ja na twoim miejscu próbowałbym również poszperać w plikach gry albo w rejestrze i znaleźć gdzie ta rozdzielczość jest zapisana.

[Image: 88440151.gif]
05-06-2011 07:07
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Słaba roździelczość na YT ZabojcaPL 8 1.642 11-08-2013 12:02
Last Post: ZabojcaPL
  Doom 3 - grafika/rozdzielczość TheEurola 3 1.383 19-03-2012 20:18
Last Post: TheEurola

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5