Post Reply 
Single Player i 2 osoby
Author Message
Gorth Offline
*

Posts: 5
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #1
Single Player i 2 osoby
Witam. Ostatnio wpadłem na pomysł by nagrać jakieś zagrajmy w np. assasin creed II i pomyślałem sobie - hmm... fajnie by było ściągnąć jakiegoś kumpla z którym bym mógł rozmawiać pod czas kręcenia. Zauważyłem właśnie, że zagrajmy w np 2 osoby są o wiele ciekawsze i rozmowa jest żywsza i ogólnie ciekawsza no ale chwila. W końcu jest to singiel tak? Dobrzy by było gdybym grał a mój kolega oglądał co się dzieje w grze i też komentował. Bo tak na ślepo rozmowa będzie bez sensu. Nie będzie wiedział co się dzieje. Spróbowaliśmy odpalić skype i współdzielenie ekranu. Ale jaka była jakość i ilość FPS u niego to bez komentarza. Potem odpaliliśmy livestream. Trochę pogrzebałem w opcjach i myślałem, że będzie dobrze. No ale niestety obraz był opóźniony o kilka sekund, rozmowa na skype drastycznie straciła na jakości i co kilka sekund pojawiał mu się czarny ekran i zaraz potem offline i zaraz wracało do gry - mimo, że nic nie wyłączałem (Mam internet 7 mb neostarde) ! No już sam nie wiem... są jakieś inne opcje by mu współdzielić ekran bez jakiś większych problemów? Czy może ten pomysł nie wypali z powodów technicznych? Może macie jakieś inne propozycje? Bardzo proszę o odpowiedź.
24-06-2011 19:26
Find all posts by this user Quote this message in a reply
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #2
RE: Single Player i 2 osoby
Jest jeden niezawodny sposób, zero lagów, ping bliski zeru.

Posadź kolegę na krześle obok.

[Image: 88440151.gif]
24-06-2011 19:37
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gorth Offline
*

Posts: 5
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #3
RE: Single Player i 2 osoby
Hehe :D. Pomysł bardzo dobry... lecz nie wykonalny. Dzieli nas wiele KM, więc raczej wątpię czy był by wstanie do mnie przyjeżdżać tylko dlatego by nagrać jakiś let's play xD. Dlatego właśnie szukamy jakiejś metody do współdzielenia ekranu.
24-06-2011 19:53
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Revom23 Offline
*

Posts: 55
Joined: Feb 2011 {socialsites}


Post: #4
RE: Single Player i 2 osoby
Podobno da się jeszcze na teamviever oraz Xfire. Poszukaj programów, na googlach było kilka osób z problemem podobnym do Twojego (chyba, że to Ty na innych forach :D). Nie mam jednak pewności, czy zda to u Ciebie egzamin. Poza tym musisz mieć więcej FPS'ów w grze.
24-06-2011 20:25
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gorth Offline
*

Posts: 5
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #5
RE: Single Player i 2 osoby
Napisałem tylko na tym forum, wcześniej trochę googlowałem lecz nie znalazłem niczego wartej uwagi. Dziś będę testował kolejny raz livestream. Znalazłem kilka BARDZO przydatnych opcji które wcześniej ominąłem a mogą okazać się dość kluczowe :D. Dam wam znać jak poszły testy ;)
25-06-2011 09:05
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Revom23 Offline
*

Posts: 55
Joined: Feb 2011 {socialsites}


Post: #6
RE: Single Player i 2 osoby
No daj, daj. Może się jeszcze komuś przyda :]
25-06-2011 10:12
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gorth Offline
*

Posts: 5
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #7
RE: Single Player i 2 osoby
Teraz było bardzo dobrze ALE... kurde on ma opóźnienia - czyli widzi co robiłem 6 sekund temu dopiero. Nie wiem czy tak to już ma być czy da się temu zaradzić. Ech...
25-06-2011 13:10
Find all posts by this user Quote this message in a reply
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #8
RE: Single Player i 2 osoby
Stream przy użyciu serwisów do streamowania zawsze będzie opóźniony, musisz szukać czegoś co korzysta z połączeń bezpośrednich. Ten teamviwer wspomniany przez Revom23 wygląda obiecująco, choć wątpię aby był on przemyślany o grach.

[Image: 88440151.gif]
(This post was last modified: 25-06-2011 13:15 by punio7.)
25-06-2011 13:13
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Nowy let's player :) Dejkos 8 2.245 24-01-2012 17:56
Last Post: budyniek

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5