Post Reply 
kaczek93
Author Message
kaczek93 Offline
*

Posts: 1
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #1
kaczek93
Witam
całą społeczność zagrajmerów, letsplejerów i innych kreatywnych ludzi tworzących podobne produkcje.
Jestem kaczek93, niektórzy może mnie kojarzą, może nie. Tak czy inaczej wszędzie działam pod tym samym nickiem.
Jak nie trudno się domyśleć, piszę tutaj aby zaprosić was na mój kanał gdzie oczywiście trudzę się ciężką sztuką Let's Playowania gier.
Nie nagrywam filmików jak przechodzę całą grę gdyż wolę zrobić 1 ew. 2 filmiki dotyczące danej gry, pokazać ją, opisać swoje odczucia czy też zmontować swoisty komentarz na temat całej, ukończonej produkcji. Zależy na co najdzie mnie ochota.
Zajmuje się przede wszystkim nowymi produkcjami. W moich filmikach staram się łączyć poważne i konkretne opisywanie gry z akcentami humorystycznymi a czasem zdarzy się też porzucać mięchem :)
W playliście "inne" znajdziecie moje produkcje spoza świata gier.
Zachęcam przede wszystkim na playlistę "Lets Pleje 2011" bo tam idzie wszystko co obecnie nagrywam.
Jak dobrze pójdzie, niedługo będę świętował 100 widzów z czego jestem bardzo zadowolony bo dobrze jest wiedzieć że ktoś ogląda to nad czym tak skrzętnie pracujemy.

Na zachętę zapodam dzisiejszy, jeszcze ciepły filmik z Alice Madness Returns. Mam nadzieję że komuś się spodoba.





A więc po krótkim wstępnie zapraszam na mój kanał a jeśli komuś spodobają się moje wypociny zapraszam do subskrybowania. "Żółty magiczny guziczek" jak to mawia JJayJoker.

Pozdrawiam całą zagrajmerską społeczność!
01-07-2011 14:49
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 2 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5