Post Reply 
polnar
Author Message
polnar Offline
*

Posts: 8
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #1
polnar
Witam wszystkich serdecznie, Jestem zagrajmerem, którego celem jest robienie zagrajmy z gier konsolowych (Ps3), których jeszcze nikt nie robił. Poza tym zauważyłem, że bardzo mało ludzi w Polsce robi filmiki z konsol, pewnie dlatego, że sprzęt do nagrywania trochę kosztuje.
Do tej pory skończyłem:
God of War 3
Mortal Kombat (2011)

Aktualnie robię:
God of War
God of War 2
Bayonetta
Castlevania Lords of Shadow
Killzone 3

Początek miałem trudny, ponieważ zmagałem się z licznym usterkami technicznymi, sprzętowymi oraz programowymi.
Techniczne - Mam na myśli ,,buczenie" w trakcie filmu oraz ustawienie głośności komentarza i dźwięku z gry.
Sprzętowe - Na początku nagrywałem easycapem, ale jakość obrazu i dźwięku były dla mnie niezadowalające, tak więc postanowiłem zakupić dazzle, używany ale jakość nagrań bardzo dobra. Muszę też wspomnieć o moim pc, który mi życia nie ułatwia ponieważ ma bardzo słabe parametry i nie pozwala mi na nagrywanie w wyższej rozdzielczości ( HD), ale mimio wszystko obraz SD w zupełności wystarczy.
Programowe - Przez to, że mam słaby pc, nie mogłem zainstalować bardziej rozbudowanych programów do zgrywania obrazu z konsoli, ale jakość pinnacle studio 11 mi chodzi.

Z każdym filmikiem jest coraz lepiej - udało mi się usunąć buczenie, swobodniej i lepiej prowadzę komentarz ( bo w tych pierwszych byłem sztywny i słabo mnie było słychać przez kiepskiej jakości mikrofon)

Od czasu do czasu tworzę też klipy muzyczne z gier.

Link do mojego kanału
http://www.youtube.com/user/polnar
01-08-2011 01:54
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
vlodek2532 Offline

Posts: 316
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #2
RE: polnar
Dobra wszystko fajnie ale regulamin przeczytałeś?
01-08-2011 10:15
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #3
RE: polnar
Quote:pewnie dlatego, że sprzęt do nagrywania trochę kosztuje
Bzdura, tunery są tanie, chyba że ktoś się nie zna i przepłaca za hapadża. Filmów z PS3 nie ma, bo konsola ssie.

Quote:stwierdzenie, że PS3 ssie jest bardzo subiektywne i niedoargumentowane
Obvious troll is obvious, puniaczu :)
(This post was last modified: 01-08-2011 20:18 by appareil.)
01-08-2011 15:17
Find all posts by this user Quote this message in a reply
polnar Offline
*

Posts: 8
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #4
RE: polnar
Dlatego kupiłem używanego dazzle dvc 100, gdzieś za 150 zł ( z tego co pamiętam), bo nowe dazzle chodzą między 250zł a 400zł. Jak dla mnie jakość w sam raz.
Bym zapomniał argument ,,ssie" do mnie nie przemawia (w ogóle nie jest argumentem), podaj konkrety.
(This post was last modified: 01-08-2011 16:48 by polnar.)
01-08-2011 16:33
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #5
RE: polnar
Cóż stwierdzenie, że PS3 ssie jest bardzo subiektywne i niedoargumentowane. Mi osobiście nie podobają mi się pady do PS3 i polityka Sony wobec gracza (przypomnijmy sobie pierwsze lata życia PS3- "ceny konsoli nie musimy obniżać bo ludzie i tak ją kupią").

[Image: 88440151.gif]
01-08-2011 18:05
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5