Post Reply 
Sakulos
Author Message
Sakulos Offline
*

Posts: 86
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #1
Sakulos
Dlaczego tu?
Witam, dzisiaj znalazłem to forum i poprostu bardzo mi się tu podoba, bo jest dyskusja na poziomie, przeczytałem kilka tematów i jestem ciekaw co się na polskiej scenie zagrajmerstwa dzieje od strony kuchni.
Tyle jeżeli chodzi o wstęp :)

Ekstraklasa League of Legends

http://www.youtube.com/user/Sakulos
jest to kanał Ekstraklasy League of Legends prowadzony przeze mnie :D

Nagrywam:
- Poradniki do championów dla starych wyjadaczy ale też zółtodziobów :)
- Śmieszne urywki rozmów, czyli w sumie to co w Lolku najlepsze
- Czasami jakies starcia 1 vs 1
- Gry na luźno z nazwijmy to oglądaczami mojego kanału ;D
- Muzyke zrobiona przeze mnie w programie do djowania intro oraz zakonczenie xD

Co będę nagrywać:
- Co dusza zapragnie

Zajmuje się tym troche i zaczynałem od zera można powiedzieć, teraz powstają tematy na forach, żeby zainteresować wiecej ludzi.

Oczywiście zapraszam do gry ze mną, staram się zagrać z każdym kto o to prosi czy tam chciałby.

Wiem, że w regulaminie jest punkt o tym, że trzeba być na forum 2 miesiące, ale może zaliczy się to, że o forum nie słyszałem i napewno bym tu był gdybym coś wiedział wczesniej. Pozatym konto na youtube prowadze już długo. Zaczynałem tak jak by będąc samoukiem xD teraz odkrywam takie fora przez inne kanały youtube. To forum znalazlem przez kanał PoradnikTerraria, miał w opisie, że tam można z nim pogadać, dlatego tu wbiłem :D

Pozdrawiam i prosze o wyrozumiałość Administratora czy Moderatora whatevaaa <emo>

Mój blog
[Image: xd.jpg]
(This post was last modified: 14-08-2011 23:26 by Sakulos.)
14-08-2011 23:23
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Matjas2211 Offline
*

Posts: 148
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #2
RE: Sakulos
Z tego co mi wiadomo nie masz żadnej zakończonej serii.
4. W dziale tym, mogę być prezentowane kanały na których jest minimum 30 opublikowanych filmów i w tym skończona przynajmniej jedna gra w formie Zagrajmy W, Walkthrough i tym podobne. Oprócz tego, użytkownik musi napisać co najmniej 3 sensowne posty na forum - czyli takie które wnoszą coś do dyskusji.

http://youtu.be/DWkiWtqgOWc
[Image: madoka_magica_icons_by_zeiky-d4xkzmz.gif]
14-08-2011 23:26
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sakulos Offline
*

Posts: 86
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #3
RE: Sakulos
Mam filmów samej ekstraklasy 29 + z 10 luźniejszych :)

Jak mam zakończyc serię?
Ja nie jestem dobry w te klocki i robie po swojemu więc żadnych seriali u mnie nie ma, tylko cykl Ekstraklasa League of Legends plus luźniej jakies trolle w grze czy tam śmieszne rozmowy (tak to nazwijmy).

Mój blog
[Image: xd.jpg]
14-08-2011 23:31
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #4
RE: Sakulos
Masz przejść grę od początku do końca. Jeżeli gra nie ma końca to nie można jej zakwalifikować.

[Image: 88440151.gif]
15-08-2011 09:01
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread:
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5