Post Reply 
Tekstowe LP
Author Message
genpj Offline
*

Posts: 55
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #1
Tekstowe LP
Ok to ogólnie chciałem Wam wysłać maila przez "kontakt" na stronie ale ona w swej przepastnej wiedzy napisała mi "LUDZIE, KTÓRZY MAJĄ MAILA NIE KOCHAJĄ ZWIERZĄTEK I NIE WYŚLĄ TU MAILA" czy jakoś tak :dodgy:

Jako, że skopiowałem cały tekst maila (haxxor skilz), to wkleje go tutaj:

Quote:Hej,
Popełniam takiego LP na forum mojego roku na studiach.
Gra jest bardzo znana i kultowa a mianowicie AXEL WIELKA UCIECZKA... o tak sam nie wiem czemu na mnie spadło to wielkie oświecenie i możliwość przekazania przesłania płynącego z tej gry rzeszom niewiernych.
Myślałem, że skoro części ludzi się to podoba tam, to może przenieść do na większe grono wyznawcó... ops ludzi. Problem leży w tym że o ile planuje ponagrywać może coś, to to jest tzw. tekstowe LP. Nie służy ono też zbytnio przedstawieniu jak daną grę przejść ale stricte celom humorystycznym.
Przeglądałem Wasze forum i jakoś nie mogę znaleźć działu dla tego typu LP (dosyć popularnego w "mateczniku" zagranicznych LP czyli somethingawful), więc MOJE pytanie czy znajdę tu dla siebie miejsce?
Dzieki za odpowiedź

LP = Let's Play jakby ktoś nie wiedział.

Jakby jakieś pytania to walcie, jakby co to mam już z 3 odcinki mogę jeden wrzucić gdzieś na próbę.
18-08-2011 18:29
Find all posts by this user Quote this message in a reply
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #2
RE: Tekstowe LP
Myślę iż bez problemów możesz stworzyć ten temat w dziale Role Play. Na somethingawful jest oddzielny dział na postowanie całej osobnych serii LP, ale tworzy to sporo zamieszania. Działu dla LP pisemnych raczej nie opłaca się tworzyć bo są one w Polsce białym krukiem.

[Image: 88440151.gif]
18-08-2011 18:50
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
genpj Offline
*

Posts: 55
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #3
RE: Tekstowe LP
hm... najpierw ktoś by musiał usunąć limit na 10 obrazków na posta bo to jest jakieś kuriozum...

PS. Odkryłem fajne sklejanie postów na waszym forum. Nadal limit boli ale przynajmniej wygląda to lepiej niż post pod postem

PS2. to sklejanie uniemożliwia mi edycje (nie mogę edytować posta złożonych z 3 postów bo przy zapisywaniu zmian BOOM za dużo obrazków...)
(This post was last modified: 18-08-2011 19:36 by genpj.)
18-08-2011 19:28
Find all posts by this user Quote this message in a reply
genpj Offline
*

Posts: 55
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #4
RE: Tekstowe LP
Jako że ten limit 10 obrazków utrudnia mi pracę, mam dwa rozwiązania:
1) stworzenie osobnego działu na LP obrazkowe gdzie można będzie ich wstawiać więcej na odcinek
2) usunięcie tego limitu (na całym forum lub tylko w moim temacie).

Inaczej będzie mi trudno prowadzić to LP na takim poziomie jakbym chciał, równocześnie odstrasza to ludzi którzy takie LP by chcieli tworzyć.

Moje LP ma już swój debiut tutaj:
http://zagrajmyw.pl/f/showthread.php?tid...12#pid7412
20-08-2011 21:08
Find all posts by this user Quote this message in a reply
aphity Offline
*

Posts: 10
Joined: Sep 2011 {socialsites}


Post: #5
RE: Tekstowe LP
chciałbym nieśmiało poprzeć autora tematu w jego apelu o zmiany - jego topic jest moim ulubionym na tym forum i nie podoba mi się że autor napotyka w nim na takie głupie utrudnienia
07-10-2011 17:12
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Kern3l Offline
*

Posts: 589
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #6
RE: Tekstowe LP
Tak swoją drogą, to czemu nie umieścić tego w dziale "Literatura - coś do poczytania."? ;>

<object type="text/html" data="http://bit.ly/ofoRM0" width="100%" height="125px"></object>
09-10-2011 03:10
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
aphity Offline
*

Posts: 10
Joined: Sep 2011 {socialsites}


Post: #7
RE: Tekstowe LP
a czy w tamtym dziale nie ma takich samych ograniczeń?
09-10-2011 14:15
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Kern3l Offline
*

Posts: 589
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #8
RE: Tekstowe LP
Ograniczenia - tak. Za to jest o wiele bardziej pasująca nazwa działu.

<object type="text/html" data="http://bit.ly/ofoRM0" width="100%" height="125px"></object>
09-10-2011 14:50
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
aphity Offline
*

Posts: 10
Joined: Sep 2011 {socialsites}


Post: #9
RE: Tekstowe LP
a co właściwie przeszkadza w zniesieniu tych ograniczeń?
13-10-2011 15:39
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5