Post Reply 
mEsk1ju
Author Message
mEsk1ju Offline
*

Posts: 2
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #1
mEsk1ju
Witam.

Mam zaszczyt przedstawić wam mój kanał. Gram tylko w starsze gry gdzieś tak 2007 i w dół. Pewnie spytacie; dlaczego nie robisz gier z rocznika 2007 i w górę? Odpowiedź jest prosta, gdyż komputer mi nie pozwala na więcej. Mam nadzieje że płynność i jakość filmów nie jest najgorsza i od razu chce powiedzieć że mój mikrofon zmieni się w najbliższym czasie, gdyż obecny generuje szum, lecz tylko gdy ma tak zwany humorek.

Kanał: http://www.youtube.com/mesk1ju

Aktualne:
- Po prostu Minecraft
- SWAT4

Planowane:
- Mafia 1
- Call of duty 1
- Call of duty 2
- Call of duty 4
- Dungeon Keeper 2
- GTA: 1 (być może)
- GTA: 2 (być może)
- GTA: 3
- GTA: Vice City
- GTA: San Andreas
- Half Life
- Half Life 2
- Gothic 1
- Gothic 2
- Diablo 2
- Postal 2
- Quake 1
- Quake 2
- Quake 3 Arena
- Quake 4
- Twierdza Krzyżowiec
- Heroes of Might and Magic III
- Far Cry 1
- Painkiller

Chce poinformować że wszystkie gry mam ORYGINALNE. Niektóre nie są moje tylko pożyczam od kolegów, więc proszę się nie dziwić że mam tyle gier w planach.

Jeżeli chcesz powrócić do przeszłości i ujrzeć jak ktoś przechodzi grę którą lubisz po prostu mi to napisz, a ja postaram się zrobić let's play z tej gry.

Pozdrawiam,
mEsk1ju.
21-08-2011 00:05
Find all posts by this user Quote this message in a reply
vlodek2532 Offline

Posts: 316
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #2
RE: mEsk1ju
Fajnie, że masz oryginalne gry. Też mam grubo ponad 100 ale regulamin to byś przeczytał
21-08-2011 00:24
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
mEsk1ju Offline
*

Posts: 2
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #3
RE: mEsk1ju
przepraszam, lecz nie zauwazylem regulaminu dzialu tylko przeczytalem regulamin forum. (wiem ze nie pisze teraz polskich znakow, poniewaz jestem obecnie na telefonie.)
21-08-2011 02:13
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5