Post Reply 
Gucio's Retro Zone
Author Message
Gustlik Offline
*

Posts: 1
Joined: Sep 2011 {socialsites}


Post: #1
Gucio's Retro Zone
Witam.
Postanowiłem przedstawić Wam mój kanał, na którym zajmuję sie prawie wyłącznie grami z lat 80' i 90'. Nie jest to kanał poświęcony jedynie "Zagrajmy", zawiera także poradniki i przejścia gier bez komentarza. Od czasu do czasu wrzucę też coś niezwiązanego z grami :)

Póki co tylko jedna seria nagrana(powód: mikrofon...), 3 przejścia gier czekają na moim dysku aż mikrofon ogarnę :)

Nazwa kanału: TheGustlik102
Platformy: PC, PS1, SNES i (przede wszystkim)NES, planuję też nagrać filmy z gier na inne stare platformy.

Ulubiony gatunek gier: FPS

Ukończone przejścia(BEZ KOMENTARZA):
Contra (bez lepszych broni)
Gradius
Heavy Barrel
Super Mario Bros

Ukończone serie "Zagrajmy":
Contra (wersja japońska)

W trakcie:
Quake II (PS1)
DOOM(SNES)
Contra III

Planowane:
Quake 64
Quake II (N64)
Contra Hard Corps
Quake w HD
Dragon Quest 1
R-Type
Mortal Kombat 1
Ikari Warriors
(This post was last modified: 08-09-2011 22:10 by Gustlik.)
08-09-2011 22:09
Find all posts by this user Quote this message in a reply
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #2
RE: Gucio's Retro Zone
Quote:4. W dziale tym, mogę być prezentowane kanały na których jest minimum 30 opublikowanych filmów i w tym skończona przynajmniej jedna gra w formie Zagrajmy W, Walkthrough i tym podobne. Oprócz tego, użytkownik musi napisać co najmniej 3 sensowne posty na forum - czyli takie które wnoszą coś do dyskusji.

Twój temat nie był zgodny z powyższym regulaminem i dlatego został przeniesiony do kosza. Jeżeli sądzisz iż temat został przeniesiony bezpodstawnie, albo twój kanał zaczął spełniać ww. wymóg to napisz do jednego z moderatorów a z chęcią ci pomogą.

Pozdrawiam.

[Image: 88440151.gif]
09-09-2011 05:48
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 2 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5