Post Reply 
Nowe PlayNext?
Author Message
Kern3l Offline
*

Posts: 589
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #31
RE: Nowe PlayNext?
Zrozumiałbym, gdyby działało to tak, że autorzy sami dokonują researchu i wybierają najlepsze coś (produkcje, tworzących, etc.). Potrzeba zgłaszania się zrobi z tego pomysłu dokładnie to, czym jest PN - promowaniem samej akcji jako miejsca na reklamę, a z przechodniości relacji promowania - także promowanie Was. That's the way it is.

<object type="text/html" data="http://bit.ly/ofoRM0" width="100%" height="125px"></object>
16-09-2011 13:47
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #32
RE: Nowe PlayNext?
Wszystkie takie, ekhem, akcje, ekhem, nie mają sensu. Nikt jak dotąd nie podał dobrego argumentu wyjaśniający ich bytowanie.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
16-09-2011 14:15
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Mazzir Offline
*

Posts: 63
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #33
RE: Nowe PlayNext?
Pragnę to dopracować dlatego napisałem tutaj i po cichutku spisuje opinie. Uświadomiliście mi, że limity nie są przeszkodą, więc postanie osobne konto do tego. Powinno się wszystko zmieścić w czasie. Teraz tylko nazwa i można się wziąć za robotę. Nadal chętnie przyjmę krytykę, ale konstruktywną :)

Usunięta przez moderację.
16-09-2011 14:58
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Wan1Mas Offline

Posts: 599
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #34
RE: Nowe PlayNext?
Ech, zgadzam się z Lavosem, (WTF!) De facto każda taka akcja nie ma racji bytu, Gdzieś napisałeś że jakiś West robi film, problem w tym że i tak nic z tego nie będzie i tak, nie ma kto tego zareklamować (chyba że weźmiecie sobie jakiegoś Diagorasa lub innego przydupasa z PN) Jeżeli wy tego nie zareklamujecie, będzie to martwe, jeżeli zareklamujecie, wyjdzie tylko wasza pazerność na subówke, także sytuacja patowa, deal with it

Note : Każda minus repa jest dla mnie jak 2 plusy, jeżeli uda mi się strollować wystarczająco dużo "ogarów" to mam nawet opcje na trolla forum!

Note 2 : Masz tu ode mnie żebyś nie pomyślał że świat jest zuy



(This post was last modified: 16-09-2011 15:25 by Wan1Mas.)
16-09-2011 15:23
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Mazzir Offline
*

Posts: 63
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #35
RE: Nowe PlayNext?
Uważaj bo się przejmę głupią liczbą..
Zareklamowanie akcji to według Ciebie pazerność? Jak nie powiesz ludziom o czymś to po prostu o tym nie wiedzą chyba, że sami to znajdą co bez reklamy jest praktycznie nie możliwe.
Jak wspomniałem w ostatnim poście zgodzę się z Wami i założę do tego osobne konto.

Usunięta przez moderację.
16-09-2011 16:13
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Sakulos Offline
*

Posts: 86
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #36
RE: Nowe PlayNext?
No i to mi się Mazzir podoba, jeżeli nie masz zamiaru na tym zarabiać, wypromować siebie. To ja jestem za!
Dlaczego? Bo liczą się szczere intencje.
Edytuj 1 posta i usun te nicki ;) . Niech Ci co nie widzieli juz nie zobacza.
Dla mnie takie cos to strata czasu, bo szukacie kogos kto jest dobry. Moze lepiej zrobić Szkołe robienia let's play? Jest na forum lista grzechow z tego zrobcie odcinki :). To by sie przydalo na youtube. Jezeli ktos ma talent to i tak wyplynie na powierzchnie.

Wiem ze moze ciezko wam przetlumaczyc, teraz trudno sie wam wycofac, ale najlepiej jak byscie napisali ze zrozumieliscie ze to w niczym nie pomoze i wolicie prowadzic swoje kanaly dalej, zamiast palic na to czas :)

Mój blog
[Image: xd.jpg]
16-09-2011 16:50
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Mazzir Offline
*

Posts: 63
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #37
RE: Nowe PlayNext?
Może po prostu akcja swoją drogą a poradniki swoją? Tzn. na jednym kanale, akcja sobie jest, rozwija się, nowe odcinki itp. a poradniczki dodawane co jakiś czas coś nowego :)
Mogę liczyć jeszcze na Waszą pomoc co do nazwy? Musiałaby być wolna domena .pl takiej nazwy. Wtedy zarezerwuję i prawdopodobnie po weekendzie będzie kupione i już będą widoczne jakieś postępy :)

Wybaczcie post pod postem. Dodaję tylko film informacyjny:



Usunięta przez moderację.
(This post was last modified: 17-09-2011 18:08 by punio7.)
16-09-2011 18:08
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Nowe tło rockalone2k skkf 134 35.088 13-01-2013 12:11
Last Post: appareil
  HelpTuba nowe playnext? UncleSam 33 8.078 31-12-2012 00:29
Last Post: gremlin
  Jakie gry wolicie dla zagrajmy - starsze czy nowe ? sitas098 9 2.630 09-12-2012 17:08
Last Post: Jayu
  Nowe Partnerstwo JudiMakeFun 26 7.555 21-07-2012 10:39
Last Post: appareil
  Nowe Intro Huśka TheKonZeb 5 2.719 16-01-2012 17:19
Last Post: Sou
  Zmiana z PlayNext Wan1Mas 5 2.214 22-08-2011 20:36
Last Post: vlodek2532

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5