Post Reply 
L1PT0N
Author Message
L1PT0N Offline
*

Posts: 1
Joined: Sep 2011 {socialsites}


Post: #1
L1PT0N
A więc witam serdecznie. Postanowiłem się zarejestrować na tym forum, aby móc zareklamować swoje konto. Tak więc, nagrywam dla przyjemności. Jeśli jest ktoś zainteresowany i ze chce obejrzeć, proszę go o wytknięcie wad. Od razu mówię że jestem 14-to latkiem i nie znam się na interpunkcji :p W tej chwili nagrywam jedynie Minecraft'a, ale mam nadzieję że to się zmieni. Proszę o skrytykowanie, czy też pochwalenie moich filmów. Liczę na waszą opinie.

http://www.youtube.com/user/PLQurrierPL?feature=mhee
A oto link :_ Jest jeden odcinek. ale dziś czyli 25 września będzie drugi.
Pozdrawiam
(This post was last modified: 25-09-2011 20:53 by L1PT0N.)
25-09-2011 20:51
Find all posts by this user Quote this message in a reply
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #2
RE: L1PT0N
Quote:4. W dziale tym, mogę być prezentowane kanały na których jest minimum 30 opublikowanych filmów i w tym skończona przynajmniej jedna gra w formie Zagrajmy W, Walkthrough i tym podobne. Oprócz tego, użytkownik musi napisać co najmniej 3 sensowne posty na forum - czyli takie które wnoszą coś do dyskusji.

Twój temat nie był zgodny z powyższym punktem regulaminu i dlatego został przeniesiony do kosza. Jeżeli sądzisz iż temat został przeniesiony bezpodstawnie, albo twój kanał zaczął spełniać ww. wymóg to napisz do jednego z moderatorów a z chęcią ci pomogą.

Pozdrawiam.

[Image: 88440151.gif]
25-09-2011 21:03
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5