Post Reply 
SimpsMark
Author Message
MarkSimps Offline
*

Posts: 1
Joined: Oct 2011 {socialsites}


Post: #1
SimpsMark
Siema Yoo! Zapraszam bardzo serdecznie na mój kanał youtube! Ok, bez przesady. Coś o mnie. Mam lat 13, grałem w wiele gier, mam (jak mi się wydaje) w miarę bogate słownictwo. Dlatego pomyślałem, "hm, czemu nie!" i nagrałem 1 odcinek Let's Play'a. TAK WIEM! Na moim kanale jest minecraft, co teraz na youtube jest grzechem! Ale nie jest to zwykły minecraft, tylko minecraft na skyblocku, co, jak sądzę, różni się trochę od innych zwykłych "Zagrajmy w minecraft". Na filmach jest trochę słaba jakość, ale od niedawna jest lepiej. W GTA III będzie 480, albo 720p xd. Mój "rozkład". Heh.

Serie w trakcie:
Minecraft na skyblocku.
GTA III (dziś wrzucam heh.)
Audiolog.
Chciałem jeszcze nagrać z Portala 2, ale pewnie mnie zjadą, że jest 1000000 zagrajmy w portal.

Serie planowane:
Dragonshard
Two Worlds II
(mooże) Warcraft

Serie zawieszone:
--


Ok, coś więcej. Przepraszam za tło, ale nie jestem mega masterem gimpa, ale myślę, że w najbliższym czasie zmienie je :).
Wiem, nie miałem mutacji, ale do mnie to chyba jej się pociąg spóźnił (je***e PKP, heh.)
Na filmach strasznie zamulam, ale ostatnio nabrałem więcej pewności siebie i to się zmieni.
Więc, to tyle. Powiedzcie, co wam przeszkadza, ew. co się podoba.
Jestem otwarty na krytykę, tak więc walcie "prosto z mostu".
Pozdrawiam i czekam. :]

Link do kanału: http://youtube.com/simpsmark
(This post was last modified: 01-11-2011 00:20 by MarkSimps.)
01-11-2011 00:15
Find all posts by this user Quote this message in a reply
zebeskull Offline
*

Posts: 22
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #2
RE: SimpsMark
Serio, ten wszechobecny zwyczaj nie czytania regulaminów mnie niepokoi.
01-11-2011 01:11
Find all posts by this user Quote this message in a reply
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #3
RE: SimpsMark
A mnie irytuje.

Quote:4. W dziale tym, mogę być prezentowane kanały na których jest minimum 30 opublikowanych filmów i w tym skończona przynajmniej jedna gra w formie Zagrajmy W, Walkthrough i tym podobne. Oprócz tego, użytkownik musi napisać co najmniej 3 sensowne posty na forum - czyli takie które wnoszą coś do dyskusji.

Twój temat nie był zgodny z powyższym punktem regulaminu i dlatego został przeniesiony do kosza. Jeżeli sądzisz iż temat został przeniesiony bezpodstawnie, albo twój kanał zaczął spełniać ww. wymóg to napisz do jednego z moderatorów a z chęcią ci pomogą.

Pozdrawiam.

[Image: 88440151.gif]
01-11-2011 06:59
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5