Post Reply 
MateuszZagra
Author Message
zmija126p Offline
*

Posts: 8
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #1
MateuszZagra
Cześć! Z tej strony Mateusz i prezentuję Wam mój kanał youtube, na którym to tworzę Let`s Play z gier, które lubię. Jako iż mój komputer do najmocniejszych nie należy(uogólniając-procesor dwu-rdzeniowy), to będę nagrywał gry głównie z PSP, ewentualnie PSX. Jakby nie patrzeć, jest to też zaleta, ponieważ nie każdy może z tej konsoli coś nagrać, prawda?
I jakkolwiek by na to nie patrzeć, to w pewnym sensie chodzi mi o maleńką reklamę. Od ponad 4 miesięcy (ukończenia pierwszego LP) liczba widzów albo stoi w miejscu, albo spada. Wiąże się to też z tym, że przez pewien czas niczego nie wrzucałem, a spora liczba widzów o mnie zapomniała. Teraz chcę to zmienić. Yup, that`s my objective. Z drugiej strony bardzo polubiłem to forum i będę się tu udzielał regularnie, jest bardzo dużo interesujących mnie tematów. Ale przejdźmy do rzeczy.

Let`s Play ukończone:
Patapon 1

Let`s Play aktualne:
Crash Bandicoot 1 - gra wydana przez studio Naughty Dog(moje ulubione) na konsolę PSX w 1996 r.

Let`s Play planowane:
Crash Bandicoot 2 ; 3 ; opcjonalnie Crash Team Racing oraz Crash Bash
Seria Spyro na PSX
Nad następnymi się pomyśli. ;]

Moją ideą jest też w pewnym stopniu robienie LP, których jeszcze nia ma po polsku. Niemniej jednak nagrywam gry, które lubię. Przykładowo mam zawieszony LP Patapon 2, gdyż gra mi się znudziła, ale pewnie kiedyś do niej wrócę. Aktualnie mam około 135 widzów. Dodam jeszcze, że gdy miałem coś koło 30 widzów bardzo pomogło mi zdobycie wyróżnienia/wygranie w którymś z odcinków akcji Play Next, prowadzonej przez Rock`a. Bardzo przydała się też pomoc Mandero/Thawicy. Dziękuję. Bez tego byłoby o wiele trudniej dotrzeć do ludzi. To tyle na temat mojego kanału. Liczę na obiektywną krytykę(i nie tylko minusy, ale też plusy, zawsze to lżej na sercu). Piszcie proszę, co mam zmienić, co poprawić itd.

Link do kanału: http://www.youtube.com/user/MateuszZagra?feature=mhee

Pozdrawiam :D
MateuszZagra/ZmijowatyPL/PSMatthew
(This post was last modified: 25-11-2011 16:33 by zmija126p.)
22-11-2011 20:18
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
zmija126p Offline
*

Posts: 8
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #2
RE: MateuszZagra
Ponawiam prośbę o komentarze.
28-11-2011 18:03
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Blitz Offline
*

Posts: 182
Joined: Sep 2011 {socialsites}


Post: #3
RE: MateuszZagra
Tło - OK
Głos - Dobry
Jakość - Dobra , HD to WIELKI PLUS
Jedno mnie trapi , czemu odcinki takie krótkie ?
28-11-2011 19:08
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Andzia639 Offline
*

Posts: 158
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #4
RE: MateuszZagra
Popieram, 5 min to za mało jak już, 10-15 min powinny być podstawą
28-11-2011 19:23
Find all posts by this user Quote this message in a reply
zmija126p Offline
*

Posts: 8
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #5
RE: MateuszZagra
Krótkie odcinki spowodowane są tym, iż chcę mieć filmy uporządkowane tak, że w każdym jest jedna plansza. Wrzucam po jednym filmie dziennie, więc krótkie odcinki nie powinny być wielkim problemem. Mam wszystko uporządkowane i lepiej jest mi robić takie odcinki codziennie niż 3 razy dłuższy co 3 dni, prawda?
29-11-2011 16:00
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Andzia639 Offline
*

Posts: 158
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #6
RE: MateuszZagra
Nawet nie zauważyłem, to fakt jeśli robisz 1 misje na odcinek to ma sens bo coś takiego w np. Wiedźminie lub Skyrim zbytnio nie ma sensu.
29-11-2011 17:41
Find all posts by this user Quote this message in a reply
kaszub Offline
*****

Posts: 535
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #7
RE: MateuszZagra
Jedna plansza - jeden odcinek. Mi to nie przeszkadza szczerze mówiąc. Nawet lepiej jest chyba jeśli wrzuca się jeden duży odcinek (np 30 minut) z całej jednej misji.
30-11-2011 08:11
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
zmija126p Offline
*

Posts: 8
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #8
RE: MateuszZagra
Myślę, że pora na małą aktualizację tematu.
Nowy let`s play, tym razem z PC, a z jakiej gry? Portal 2! Tym razem filmy będą mieć około 15 minut, komentarz głosowy nagrywany na żywo. Zapodaję linka. Piszcie, co o tym sądzicie. (Wiem, że niektórym może nie odpowiadać muzyka w tle, jeżeli ktoś z oglądających uzna to za zło, następnym razem będzie bez niej.)

http://www.youtube.com/watch?v=QyKOIk-T-...ture=inbox
27-01-2012 22:58
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
ADominacja Offline
*

Posts: 210
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #9
RE: MateuszZagra
Graj w Portala, jeśli chcesz, ale pod żadnym pozorem nie nagrywaj. Pierwszy odcinek nie wybija się ponad inne serie pod żadnym względem (w kwestii muzyki- wręcz pogrąża się).
29-01-2012 19:18
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5