Post Reply 
Błędy na YT?
Author Message
TheQuadFour Offline
*

Posts: 15
Joined: Apr 2012 {socialsites}


Post: #11
RE: Błędy na YT?
(04-05-2012 10:29 )Rangy Wrote:  
(03-05-2012 15:14 )TheQuadFour Wrote:  Nie ma starego partnera, od teraz PARTNER to nic innego jak konto Adsense. Dlatego przesyła Cię do ostatniego kroku generowania przychodu, czyli obecnie jedynej opcji nowych "partnerow".

Nie wprowadzaj użytkowników w błąd, bo kolejny raz muszę poprawiać innych.

Fakt, że teraz wygląda na to, że partnerstwo YouTube to "kolejne AdSense", lecz z czasem ma się to zmienić. Ekipa YouTube niestety za wcześnie z tym wystartowała i zamiast wprowadzić "nowe partnerstwo" z jakimiś opcjami, to wolało wydać to wcześniej. ;) Jeśli chcesz mieć na teraz to całe partnerstwo z opcjami i innymi duperelami, to zgłoś się do jakiejś firmy typu Agora, czy tam Machinima. Na zmiany w partnerstwie YouTube'owskim trzeba poczekać. ;)

No i kogo ja wprowadzam w błąd? Nic z tego co napisałem, nie zanegowałeś, a wręcz się zgodziłeś.
Ja mówię jak jest teraz, jak to wygląda na daną chwilę, bo kogo to obchodzi jak może być, ale wcale nie musi? To o czym mówisz to domysły i bardzo "wiarygodne" zapewnienia Youtube.
07-05-2012 16:08
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  YT błędy z przesyłaniem kubn2 7 1.828 18-07-2012 19:46
Last Post: Kranczer

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5