Post Reply 
Nowy Dział + Coś tam
Author Message
S0NikX Offline
*

Posts: 39
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #1
Nowy Dział + Coś tam
Witam, na tym naszym forum mamy mało działów.. może dlatego nie mamy zbyt dużo użytkowników..

# Zaproponowałbym dział Poradniki.. każda osoba szukająca pomocy najpierw by wchodziła w poradniki a potem pisała o pomoc.. w ten sposób osoba potrzebująca pomocy może ją dostać w dziale poradniki.. tematy typu:
renderowanie, odszumianie itp.

# Proponuje też zmienić system warnów.. za zły dział 20%? bez przesady.. na innym forum z grami gdzie jest ok 500tyś ludzi nie ma takiej zasady ,bo jest durna..

# Wcześniaj było można zaprezentować swój kanał zastąpiliście to na "Wasze Zagrajmy" przecież mogło zostac to i to pokazanie swojego kanału przyciąga nie jedną osobę m.in. ja tu przyszedłem ,bo wyczaiłem ,że można się tu zaprezentować.. zastępujecie działy zamiast dodawać nowe by społeczność miała co robić :>

# Fajnie by było gdyby znalazł się też jakiś dział "Zaprezentuj Serwer" każdy mógłby udostępnić swój serwer gry jeżeli ma CS, Gta, minecraft itp.. to również przyciąga ludzi..

# Jeżeli chcecie się rozwijać to róbcie coś w tym kierunku.. zniechęcacie ludzi ja już mam 60% za praktycznie byle co.. znalazłem jakąś stronę ,które oferowała Gift Code wart 90zł za darmo.. wstawiłem by pokazać czy to nie fejk.. i zaraz 40% za reklame i spam..

# Dział konkursy.. gdzie można byłoby np. wygrać reklame kanału youtube na portalu np. jego filmik byłby na portalu.. a konkrus by polegał na zrobieniu jakiegoś fajnego filmiku reklamującego forum..



Kiedyś miałem forum do pewnej gry miałem na prawde ciekawe działy w ciągu 3-4dni na forum przyszło ponad 1000 osób... Wystarczy Dobre działy i odpowiednie reklamy w odpowiednim miejscu :))



Tyle ode mnie, pa
03-08-2012 09:08
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Elwood Offline
*

Posts: 589
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #2
RE: Nowy Dział + Coś tam
1. Zauważ, że istnieje więcej niż jeden problem dotyczący np. nagrywania dźwięku. U jednej osoby problem może być spowodowany kartą dźwiękową, u innej - programem do nagrywania.
Dlatego nie uważam, żeby jeden poradnik odnośnie danej czynności wystarczył. Chyba, że miałeś na myśli coś innego.
2. Jaki więc proponujesz system warnów? Uwierz mi, nie jest niczym trudnym poświęcić paru minut na przeczytanie regulaminu, żeby nie dostać tych 20% (czego ostatnio sam nie zrobiłem, ale teraz będę przynajmniej o tym pamiętał ^^).
3.Tutaj właściwie się zgodzę.
4. ,,Zaprezentuj swój serwer''? W sumie mógłby powstać taki poddział w dziale Ustawka, ale myślę, że to przyciągnęłoby jeszcze więcej minefagów, którzy przybyli na forum tylko po to, żeby zostawić reklamę serwera.
03-08-2012 09:29
Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #3
RE: Nowy Dział + Coś tam
Quote:Zaproponowałbym dział Poradniki.. każda osoba szukająca pomocy najpierw by wchodziła w poradniki a potem pisała o pomoc.. w ten sposób osoba potrzebująca pomocy może ją dostać w dziale poradniki.. tematy typu:
renderowanie, odszumianie itp.
Poradniki wiszą w pomocy, można wrzucać też własne. Dodam później o tym informację, bo nie jest to zupełnie przejrzyste.
Quote:Proponuje też zmienić system warnów.. za zły dział 20%? bez przesady.. na innym forum z grami gdzie jest ok 500tyś ludzi nie ma takiej zasady ,bo jest durna..
Taki jest domyślny poziom ostrzeżenia. Jak dla mnie - zbyt niski. Nie jestem zwolennikiem głaskania po głowie, a przeczytanie regulaminu trudne nie jest.
Quote:# Wcześniaj było można zaprezentować swój kanał zastąpiliście to na "Wasze Zagrajmy" przecież mogło zostac to i to pokazanie swojego kanału przyciąga nie jedną osobę m.in. ja tu przyszedłem ,bo wyczaiłem ,że można się tu zaprezentować.. zastępujecie działy zamiast dodawać nowe by społeczność miała co robić :>
Zastąpiliśmy dział, bo uznaliśmy, że pokazywanie zagrajmy jest istotniejsze od pokazywania kanałów. Kiedy to robiliśmy, nadal można było dodać kanał do profilu, by link był pod awatarem. Niestety, nowa aktualizacja zepsuła tę opcję, więc tymczasowo swój kanał można dodawać do opisu w profilu użytkownika.
Quote:# Fajnie by było gdyby znalazł się też jakiś dział "Zaprezentuj Serwer" każdy mógłby udostępnić swój serwer gry jeżeli ma CS, Gta, minecraft itp.. to również przyciąga ludzi..
To jest forum o zagrajmy w, a nie o serwerach do minecrafta czy CS-a. Nie widzę sensu istnienia takich działów.
Quote:Dział konkursy.. gdzie można byłoby np. wygrać reklame kanału youtube na portalu np. jego filmik byłby na portalu.. a konkrus by polegał na zrobieniu jakiegoś fajnego filmiku reklamującego forum..
Osobiście jestem przeciwny promowaniu się i wybijaniu jako gwiazdka yt za pomocą zagrajmy. Siedzę w tym od początków jego istnienia i widzę, że coraz bardziej zmierza to w stronę internetowego Mam Talent. Zagrajmy nie robi się po to, żeby się wypromować na yt, zagrajmy robi się po to, żeby pokazać ludziom jakiś tytuł, opowiedzieć coś od siebie o nim. Dlatego nie jestem zwolennikiem promocji "zagrajmerów". Nie wiem, jak reszta ekipy forum, to tylko moje prywatne zdanie.
Quote:Kiedyś miałem forum do pewnej gry miałem na prawde ciekawe działy w ciągu 3-4dni na forum przyszło ponad 1000 osób... Wystarczy Dobre działy i odpowiednie reklamy w odpowiednim miejscu )
Osobiście wolę, żeby na forum było trzech użytkowników potrafiących pisać z sensem, niż tysiąc randomów zwabionych konkursem i możliwością opublikowania swojego serwera do minecrafta.
(This post was last modified: 03-08-2012 16:50 by appareil.)
03-08-2012 16:42
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Nowy odtwarzacz Miwoli 4 1.631 18-07-2013 22:35
Last Post: appareil
  Nowy wygląd kanałów - wszelakie opinie GTOqw 23 6.407 24-03-2013 18:57
Last Post: Falc00n
  "Nowy YT zabija twórczość"- Rock w końcu powiedział coś mądrego? The Meldero 34 10.666 03-03-2013 23:12
Last Post: Lugia007
  Nowy wygląd strony głównej YouTube Empirator 63 14.120 26-12-2012 16:19
Last Post: Rexlu
  Nowy randomowy dodatek? john 1 1.019 23-09-2012 17:24
Last Post: Sou
  Nowy Layout Youtube Blitz 48 13.327 02-03-2012 22:49
Last Post: Infelicity
  Nowy użytkownik zasybskrybował... Przemcio 2 1.866 13-10-2011 21:34
Last Post: Przemcio
  Dział "Recenzje" LittleBoy 7 1.901 22-09-2011 19:48
Last Post: punio7

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5