Post Reply 
Nitro polski Stallman
Author Message
MZLJ Offline
*

Posts: 87
Joined: Oct 2011 {socialsites}


Post: #101
RE: Nitro polski Stallman
@Pucuś Takie podniecanie się jakimś kiepski trollem bardziej niż niektórzy klocuchem jest jeszcze zabawniejsze niż te jego hakerskie filmy. Chyba za bardzo żyjesz jutubem; chcesz zadzwonić do szkoły tylko po to, żeby im powiedzieć, że jeden z ich uczniów udaje programistę na YouTube? W takiej instytucji jak szkoła przeważnie pracują ludzie inteligentni, więc nie napalaj się tak, bo nie wydaje mi się, żeby ktoś te twoje rewelacje potraktował poważnie.
Wrzuca głupkowate filmy, sam o tym dobrze wie, można się pośmiać czasem nawet, ale po co ty mu chcesz mieszać w życiu realnym? Nie masz własnego?

A jak interesują cię tylko posty tych, którzy się pucują przy filmach Nitro to czytaj tylko swoje. Problem?

[Image: 2isxd9y.jpg]
16-12-2012 13:10
Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #102
RE: Nitro polski Stallman
@testowy
Film jebie atencją na kilometr. Trzeba być amebą, żeby brać słowa nitro na serio, większość ogląda go dla śmiechu z kolejnych durnych teorii, superduper programów z pentagonu, ostentacyjnego wołania wprost w mikrofon "Kochanie, nie siadaj do komputera", "Córuś, zostaw moją koszulę", plątania się w relacjach czy w końcu eksponowania jego niewiedzy (na pytanie o to, ile maksymalnie RAM-u obsłuży któraś tam dystrybucja linuksa odpowiedział "to zależy ile masz, jak masz 2gb to obsłuży ci 2gb"). Nie trzeba nawet mieć dużej wiedzy informatycznej, żeby śmiać się z jego nieudolnych prób zbudowania fałszywej persony trzydziestoletniego hakera.
16-12-2012 14:21
Find all posts by this user Quote this message in a reply
TheIzuel Offline
*

Posts: 25
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #103
RE: Nitro polski Stallman
No i mamy 3 mózgi stojące za Minecash są to:
Buraczek
JjayJoker
CTSG
I to wszystko dzięki "Wielkiemu Hakerowi" Nitro. Tak więc niech ta trójka się boi, bo niedługo trafią do wiezienia.

A tak na serio, czy da się upaść jeszcze niżej niż ten koleś ? Bo on coraz bardziej nisko upada.
16-12-2012 19:22
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Mrpati Offline
*

Posts: 94
Joined: Oct 2011 {socialsites}


Post: #104
RE: Nitro polski Stallman
Nieudany troll, klocuch przez dłuży moment był uznawany za debila póki większość się nie skumała że to troll, Nitro to po prostu próba zrobienia tego co klocuch a w rzeczywistości robi z siebie debila od samego początku, poza tym ten sposób na złapanie widowni jest dosyć głupi, no bo przecież, kto byłby taki nieinteligenty by tego nie zauważyć że karmimy trolla dając mu łapki w górę i suby...
16-12-2012 19:30
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
NitroZyniak Offline

Posts: 33
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #105
RE: Nitro polski Stallman
Jeszcze jest raperem, zdissowal mnie i jest mi przykro
1. http://www.youtube.com/watch?v=o0Kjkebo6jQ
2. Tu moja odpowiedz ktorej nie umieszcze bo znowu % zarobie :) Jbc. mozecie poszukac.
3. http://www.youtube.com/watch?v=X5VFmEKKe1M

Rymy na poziomie Magika
Flow niczym Eminem
A bit tlusty jak biskup.
16-12-2012 19:50
Find all posts by this user Quote this message in a reply
appareil Offline
*

Posts: 1.160
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #106
RE: Nitro polski Stallman
Quote:karmimy trolla dając mu łapki w górę i suby
Trolla się karmi dając się nabrać na trolling.
16-12-2012 22:40
Find all posts by this user Quote this message in a reply
fszeker Offline
*

Posts: 193
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #107
RE: Nitro polski Stallman
@up i hejtując w jego przypadku...
Jemu zależy na rozgłosie/sławie. Nie ważne czy dobrej czy złej... Chociaż się spalił w filmiku z niekrytym, jak zawsze gówno ale powiedział
Quote: odsubskrybujcie niekrytego a zasubujcie mnie

Taki troszkę spalony trolling w 30 sekundowym filmiku, w którym nie ma nawet mojego ulubionego NitroSysDDOS czyli programu w którym codziennie zmienia się składania komend i w sumie to nie wiadomo do czego służy i jest jak apple bo lepiej wie co użytkownik chce zrobić (CTSG to kanał portugalczyka; Program od razu bierze tych od minecrafta albo Wpisałeś new_list a wcześniej zapisano jako new_list_357; Program bierze od razu listę ostatanią).

Uwaga spojler: "Program Nitro hackuje YouTube przechwytując pakiety jak ktoś ogląda filmik, na podstawie czasu wciśnięcia guzika play, i wysyła pliki Batch przez SSL napisane w Visual Basicu"

Spojler 2: Może to robić tylko w pełni, kiedy pingwiny Królewskie mają owulacją lub PMS...



Zrómy artykuł na wikipedii o NitroSystemDDOS..

Kurs Cytowania Selektywnego >tutaj<
(This post was last modified: 18-12-2012 23:14 by fszeker.)
18-12-2012 22:59
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Agora - Polski ING Media UK Andzia639 26 8.115 31-08-2011 00:07
Last Post: BrzydkiBurak

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5