Post Reply 
Rakjono
Author Message
Rakjono Offline
*

Posts: 12
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #1
Rakjono
Jestem nowym zagrajmerem więc proszę o wyrozumiałość.
Na moim kanale jak dotąd jest kręcę 3 gry M&B Warband, Minecraft i Crysis Warhead. Mam w planach dużo więcej m.i wszystkie gothicki Wiedźmin wszystkie Spellforce

Oto link do mojego kanału intro w budowie (90%)

http://www.youtube.com/user/rakjono?feature=mhum my bad
(This post was last modified: 11-04-2011 14:44 by Rakjono.)
10-04-2011 20:27
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Xardiman Offline
*

Posts: 21
Joined: Mar 2011 {socialsites}


Post: #2
RE: Rakjono
Kanał w porządku, zagrajmy też. Nie mam nic do zarzucenia oprócz tego że... nie dałeś linku do kanału!!

Oto ja! Xardi2012
http://www.youtube.com/user/Xardi2012?feature=mhee

Aktualne projekty:
-Saints row 2

Zakończone:
x
10-04-2011 21:16
Find all posts by this user Quote this message in a reply
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #3
RE: Rakjono
Nie widzę linku, ale ok poradzę sobie.
Tło w kanale oczojebne.
"let's minecraft", "let's warhead", strasznie minimalistycznie.
Intro ponad minutowe? Mam nadzieję, że nie zamierzasz go dodawać do każdego filmu. Poza tym jest ono strasznie kiczowate- ot trochę akcji z 4 b. znanych gier i trochę muzy. Jak dla mnie to intro mogłoby być czymkolwiek.
No i na koniec standard: zaczynasz nagrywać 3 gry mimo iż masz dopiero 10 filmów na koncie.

[Image: 88440151.gif]
(This post was last modified: 10-04-2011 22:26 by punio7.)
10-04-2011 22:25
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Rakjono Offline
*

Posts: 12
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #4
RE: Rakjono
(10-04-2011 22:25 )punio7 Wrote:  No i na koniec standard: zaczynasz nagrywać 3 gry mimo iż masz dopiero 10 filmów na koncie.

3 dlatego że minecrafta nie można skończyć tak samo M&B a do grania w crysisa potrzebuje większej motywacji
11-04-2011 14:54
Find all posts by this user Quote this message in a reply
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #5
RE: Rakjono
Naprawdę licha wymówka. Jeżeli już na początku twierdzisz iż brakuje ci motywacji do nagrywania to po co nagrywać? Wież mi YT ma już wystarczająco dużo minecrafta i zaczętych i porzuconych "serii".

[Image: 88440151.gif]
11-04-2011 15:25
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
MrZupapl Offline
*

Posts: 183
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #6
RE: Rakjono
Eeee tam... dajcie mu już luzu z tymi seriami :D

Dopóki żadnej nie zawiesi niech nagrywa sobie te 3 LP, być może tak ja chłopak nie potrafi się powstrzymać od zaczynania 100 rzeczy na raz. Ważne, żeby je dokończył.

A co do tego, że już nie chce mu się nagrywać... jego błąd, że nadal wrzuca filmiki. Widzowie widzą czy Zagrajmer jest podekscytowany nagrywaniem danej gry, czy też robi to z 'obowiązku'... Przy tej drugiej opcji dużo ludzi do siebie nie przyciągniesz.

Zrezygnowałbym z idei intra... nawrzucasz minutowe intro do każdego filmu, a gdy Ci się znudzi pozbycie się go będzie tak samo trudne, jak pozbycie się tatuażu z młodzieńczych lat.
11-04-2011 15:37
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Rakjono Offline
*

Posts: 12
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #7
RE: Rakjono
to nie intro do filmików tylko do kanałów do każde zagrajmy będzie miało osobne into (pracuje nad tym) nie o to mi chodziło z ta motywacją chodziło mi o coś takiego że zabieram się za Crysisa o Wiedźmin zabieram się jeszcze raz o Guild Wars a teraz przynajmniej skończę
11-04-2011 16:36
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5