Post Reply 
Hendelcp
Author Message
Czaroxxx Offline
*

Posts: 7
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #1
Hendelcp
Witam serdecznie! Jestem Czaroxxx i chciałbym podzielić się z wami swoim skromnym kanalikiem na yt: http://www.youtube.com/user/hendelcp?feature=mhum
Od niedawna się tym zajmuję więc błagam o wyrozumiałość i liczę na to, że spodoba wam sie moja produkcja albo reprodukcja :D.

Projekty Zakończone :
-Amnesia: The dark descent

Oto lista moich projektów Zagrajmerkich :
-Baldur's Gate 1
-Gothic 1

Zagrajmy ,które mam zamiar nakręcić:
-Crysis 2
-XIII
-Gothic 2 Noc Kruka
-Serious Sam HD
A reszta będzie planowana w trakcie.

I tak jak większość osób kończy swe wywody ja również liczę na to, że komuś spodoba się moja praca na tyle, że zechcą je komentować okejkować bądź nawet subskrybować mój kanał : ) miłego dnia życzę!
(This post was last modified: 13-05-2011 13:16 by Czaroxxx.)
04-05-2011 14:18
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Takimistrz Offline
*

Posts: 13
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #2
RE: Hendelcp (Czaroxxx)
Przejrzałem Amnesie i dość dziwnie to wygląda. Ty grasz, i kilka osób to komentuje i nabija się z ciebie. Mogą z tego zabawne sytuacje wyjść. Na minus to, że pomijasz całkowicie fabułę.

Co do Baldura... biedne koty...
04-05-2011 15:05
Find all posts by this user Quote this message in a reply
MrZupapl Offline
*

Posts: 183
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #3
RE: Hendelcp (Czaroxxx)
Paaaanieeee! Czytaj regulamin zanim coś napiszesz! : D
A tak to masz intrygujący głos! I BG robione w 4 osoby może być ciekawe (tylko szkoda, że mikrofony reszty ekipy pozostawiają wiele do życzenia...).
Chyba bliżej przyjrzę się tej serii : )
04-05-2011 15:10
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
MrArroniro Offline
*

Posts: 36
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #4
RE: Hendelcp (Czaroxxx)
niema nic gorszego od zagrajmy robione w kilka osób, ale przynajmniej nie wstawiasz twarzy swojej i kolegów jak to marooosek(nie wiem czy dobrze napisałem) robił.
04-05-2011 15:49
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Verlaiden Offline
*

Posts: 22
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #5
RE: Hendelcp (Czaroxxx)
Według mnie fajnie wygląda prowadzenie zagrajmy w taki sposób jednak psuje to cały klimat gry. Jestem ciekaw jak będzie to wyglądać w kolejnych produkcjach :]
04-05-2011 15:52
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Czaroxxx Offline
*

Posts: 7
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #6
RE: Hendelcp (Czaroxxx)
(04-05-2011 15:05 )Takimistrz Wrote:  Przejrzałem Amnesie i dość dziwnie to wygląda. Ty grasz, i kilka osób to komentuje i nabija się z ciebie. Mogą z tego zabawne sytuacje wyjść. Na minus to, że pomijasz całkowicie fabułę.

Co do Baldura... biedne koty...

Biedne koty. Lata minęły gdy ostatni raz grałem (graliśmy w baldura) nie mówiąc o co-opie.

Dopiero uczę się robić LP więc każdą uwagę przyjmuję i staram się wykorzystać tą wiedzę przy robieniu kolejnych części.
11-05-2011 14:36
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Revom23 Offline
*

Posts: 55
Joined: Feb 2011 {socialsites}


Post: #7
RE: Hendelcp (Czaroxxx)
"chciałbym podzielić się z wami swoim skromnym kanalikiem na yt" kanaliki to są w zębach xD
A tak na serio: masz ciekawy głos. Nie przeklinaj też zbyt dużo, bo słowa użyte w niewłaściwych sytuacjach psują nastrój. Ogólnie nie jest źle. I proszę Cię, nie tykaj się lepiej Crysisa 2 z wiadomych powodów...
12-05-2011 17:43
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Czaroxxx Offline
*

Posts: 7
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #8
RE: Hendelcp (Czaroxxx)
No właśnie zweryfikowałem to i raczej pominę Crysisa póki co
12-05-2011 23:30
Find all posts by this user Quote this message in a reply
RobertosSK Offline
*

Posts: 7
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #9
RE: Hendelcp
Masz naprawdę dobry głos i wyjątkowo fajnie wychodzi Ci zagrajmy. Co prawda to robienie LP w kilka osób jest nieco mylące, to jednak zawsze fajnie jest obejrzeć coś nowego ;)
14-05-2011 00:18
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5