Post Reply 
"Koniec kontrowersyjnych filmów Shoguna!"
Author Message
Infelicity Offline
*

Posts: 564
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #31
RE: "Koniec kontrowersyjnych filmów Shoguna!"
Quote:Do takiego flame-war zmierza nasza dyskusja o tym czy hejt to hejt lub flame.
Ja nikogo obrażać nie zamierzam, więc do flame'u to raczej nie doprowadzi, Burak. Natomiast zawsze można stwierdzić, w każdej dyskusji, że "ja Twojego zdania nie zmienię, Ty mojego też" i powiedzieć, że to tylko doprowadzi do flame'u. Co tam, zresztą Ty zbywanie ludzi masz w małym palcu.

Quote:Co natomiast gdy o niczym sie nie dyskutuje tylko przychodzi oswiadczyc np "jestes je*** sk*** wez sp***"? To niby ma byc flame? To hejt popelniany przez hejtera. Normalny czlowiek takie scierwo zbanuje zamiast wchodzic w dyskusje (niby o czym).
Bwah. Wystalkuje Ciebie w internetach, przyjdzie do domu, otworzy drzwi wytrychem i udusi poduszką, kiedy będziesz spać. Bo on "nienawidzi" Twojej działalności. Takie przypadki są możliwe tylko wtedy, gdy mamy do czynienia z osobą z zaburzeniami psychicznymi, lub realną patologią w domu i w życiu. Zresztą trudno takie przypadki sprecyzować, to już zostawiam zawodowcom. Trudno nienawidzić kogoś, o kim praktycznie nic się nie wie, pomijając czyjeś filmy. Ludzie w netach bluzgają, bo net to pozorna anonimowość, opoka ochrony. I takie ludki kozaczą, że gościowi za przeproszeniem wpier...ą na ulicy. Zrobiliby to w prawdziwym życiu? Raczej nie. Nienawiść jest zbyt mocna na internet. Jest zbyt skrajna, aby można tak nazwać post 14 latka, zbierającego przeciętne oceny w szkole, mającego porządne życie towarzyskie. Że akurat piszą posty, które mają więcej w sobie wulgaryzmów niż treści? Kwestia wychowania.
Lepiej już wejść w dyskusje, dążyć do zrozumienia, niż odcinać się i alienować od ludzi, którzy mają inne zdanie. Bo niestety także dzięki Tobie Burak, mamy userów, którzy nie potrafią sobie poradzić z krytyką. Nawet konstruktywną. I zbywają ludzi, mówią że to tylko hejterzy, że tylko hejterzy wystawiają łapki w dół, że hejterzy piszą negatywne komentarze. A w prawdziwym życiu nie można banować osób o innym zdaniu. To jak sobie z krytyką poradzą? Zlekceważą ją?

[Image: aeN1WWp_460sa.gif]
11-08-2012 10:33
Find all posts by this user Quote this message in a reply
bugmenot Offline
*

Posts: 9
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #32
RE: "Koniec kontrowersyjnych filmów Shoguna!"
seby ustawili sie na flame a burak jedyny madry ma wyjebane

tyle przegrac xD
11-08-2012 22:28
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Roofix Offline
*

Posts: 557
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #33
RE: "Koniec kontrowersyjnych filmów Shoguna!"
Ciekawe, czy i kiedy Burak na to zareaguje


(This post was last modified: 24-08-2012 00:08 by Roofix.)
24-08-2012 00:07
Find all posts by this user Quote this message in a reply
dnsnh Offline
*

Posts: 1
Joined: Feb 2013 {socialsites}


Post: #34
RE: "Koniec kontrowersyjnych filmów Shoguna!"
(20-07-2012 22:45 )Danioz Wrote:  I to jest ten cały BrzydkiBurak? http://i.imgur.com/EjyA4.jpg
Skąd ktoś miałby jego fotkę?

To zdjęcie pochodzi z tej strony - http://cigarsmoke.org/?page_id=275

Więc jeśli ktoś uwierzył w to że na tym zdjęciu znajduje się burak bez wcześniejszego sprawdzenia w google to gratuluje.
05-02-2013 15:17
Find all posts by this user Quote this message in a reply
RoDaK Offline
*

Posts: 12
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #35
RE: "Koniec kontrowersyjnych filmów Shoguna!"
Ja szczerze mówiąc wierzyłem shogunowi z tym że wszyscy są przeciw niemu a to on jest tym "dobrym" ale kiedy usłyszałem o buraku sprzedającym prawa autorskie do gier? Śmiechłem i przestaje wierzyć w jakiekolwiek jego słowo.
21-02-2013 21:45
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5