Post Reply 
ShinjiFaraday
Author Message
Shinji-kun Offline
*

Posts: 69
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #1
ShinjiFaraday
Witajcie! Jestem Shinji (Znany też jako ShinjiFaraday lub Shinji1993). Zajmuję się robieniem serii Lets Play z różnych gier, między innymi Final Fantasy VI i X, StarCraft I i II czy I Wanna Be the Fangame.

Staram się być w miarę regularny w tym, co robię. Jeżeli już coś zacznę, to możecie być pewni, że prędzej, czy później, zostanie to ukończone.

Obecnie prowadzę jedną serię : Final Fantasy X. Ukończyłem również Final Fantasy VI Advance i I Wanna be the Fangame na moim kanale, dokładnie tutaj, .

Mam nadzieję, że filmy was zainteresują. :)
(This post was last modified: 10-07-2011 13:21 by Shinji-kun.)
13-04-2011 23:12
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
MrArroniro Offline
*

Posts: 36
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #2
RE: ShinjiFaraday
obejrzałem kawałek FF X i wydajesz się wyluzowany a to jest wielkim plusem
moim zdaniem całkiem nieźle
13-04-2011 23:37
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Shinji-kun Offline
*

Posts: 69
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #3
RE: ShinjiFaraday
Seria Final Fantasy VI Advance została ukończona. Następną będzie najprawdopodobniej Final Fantasy IV DS albo Shin Megami Tensei : Strange Journey.
10-07-2011 12:51
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
witcher1998 Offline
*

Posts: 141
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #4
RE: ShinjiFaraday
Lubię serię FF, więc z chęcią będę oglądał twoje filmiki :D Tak jak mówił już wcześniej kolega, jesteś wyluzowany, co jest plusem.
PS. Shinji, w emulatorze PCSX2 nagrywasz FFX, prawda?
10-07-2011 13:16
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Shinji-kun Offline
*

Posts: 69
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #5
RE: ShinjiFaraday
*Patrzy na regulamin* Powiedzmy. Jeśli chcesz o coś konkretnego z tym związanego zapytać, lepiej byłoby to zrobić przez PW/Skype.
10-07-2011 13:20
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
ADominacja Offline
*

Posts: 210
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #6
RE: ShinjiFaraday
Żadnych zastrzeżeń do jakości. Podoba mi się twój styl mówienia, choć czasem trochę za szybko gadasz, a wtedy gubisz dźwięki.
Takie 45/60 z mojej strony
11-07-2011 15:45
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Shinji-kun Offline
*

Posts: 69
Joined: Apr 2011 {socialsites}


Post: #7
RE: ShinjiFaraday
Kojarzę, jak to potrafiłem całe wyrazy zjeść, chociażby w powitaniu 'Witam was wszystkich bardzo serdecznie w kolejnym odcinku z serii', gdzie potrafiło całe 'wszystkich bardzo' zniknąć. =P Ostatnimi czasy staram się mówić nieco wolniej, a jednocześnie wyraźniej.
11-07-2011 15:48
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
KoXown Offline
*

Posts: 5
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #8
RE: ShinjiFaraday
Jesteś gitez . Pamiętam serię IWBTFG ^.^

Odwiedźcie jeśli chcecie:
http://www.youtube.com/KoxownTV
22-07-2011 08:39
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5