Post Reply 
Taoczin
Author Message
Taoczin Offline
*

Posts: 13
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #1
Taoczin
Cześć tu Taoczin...
To powinno wystarczyć za wszystko. Nie mam zamiaru się tu w jakiś sposób przedstawiać mogę tylko poprosić o zajrzenie na mój kanał tam jest wszystko i nie mam co do tego dodać.
http://www.youtube.com/user/Taoczin
Możecie jedynie to skomentować i do tego zapraszam. Wszystkie typy komentarzy dozwolone postaram się przyjąć wszystko z odpowiednim dystansem...

A wiec jeszcze wymienię:
zakończone lub przerwane zagrajmy:
Lugaru, S4 League, Blood line champions, Call of duty 2, Torchlight, Haven&Hearth
Prowadzone zagrajmy i inne materiały na moim kanale:
League of legednds, Jazz Jackrabbit2, Minecraft, Minecraft Podróżnicy czyli fabuła, Parodia poradników do team fortress 2
(This post was last modified: 17-08-2011 18:52 by Taoczin.)
17-08-2011 15:45
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gimper Offline
*

Posts: 313
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #2
RE: Taoczin
Regulamin "Waszych Kanałów" punkt 3

[Image: t43eX.jpg]
17-08-2011 16:34
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Mazzir Offline
*

Posts: 63
Joined: Jun 2011 {socialsites}


Post: #3
RE: Taoczin
Zobaczyłem Team Fortress 2 odcinek i razi trochę dmuchanie w mikrofon i tak jakby "znudzony" głos (O Jezu znowu muszę nagrywaaaać bo się fan booje powieszą) :P

Usunięta przez moderację.
17-08-2011 21:13
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Taoczin Offline
*

Posts: 13
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #4
RE: Taoczin
no o wielu seriach by można by tak powiedzieć, ale akurat o TF2 bym tak nie powiedział xD
17-08-2011 21:26
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
SeedPL Offline
*

Posts: 165
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #5
RE: Taoczin
Kanał wygląda schludnie, filmy są dobrej jakości, osobiście czasem jakiś meczyk z LoLa obejrzę.
Głos masz bardzo dobry, przyjemnie się słucha i komentujesz na poziomie.
Jedyna rzecz, która jakoś specjalnie mnie razi, to Twój brak umiejętności przyjmowania krytyki.
18-08-2011 07:39
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gimper Offline
*

Posts: 313
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #6
RE: Taoczin
Quote:Kanał wygląda schludnie, filmy są dobrej jakości, osobiście czasem jakiś meczyk z LoLa obejrzę.
Głos masz bardzo dobry, przyjemnie się słucha i komentujesz na poziomie.
Jedyna rzecz, która jakoś specjalnie mnie razi, to Twój brak umiejętności przyjmowania krytyki.
Zgodziłbym sę gdyby nie fakt iż Taoczin popełnia też b. dużo rażących błędów które w mojej opinii nie kwalifikują go do miana naprawdę dobrego Zagrajmera:
- zdarzają się filmy na których w ogóle go nie słychać bo zagłusza go gra
- zdarzają się filmy w których wyraźnie słychać że komentarz jest wymuszony a Taoczin znudzony
- brak skończonych Zagrajmy nie licząc 4-odcinkowego Lugaru. Gier sieciowych nie liczę
- niekonsekwencja w terminach wrzucania filmów, raz przez miesiąc nic nie ma, drugi raz 6 filmów w 2 dni

To chyba tyle, pozostaje trzymać kciuki że Taoczin nie zragequituje po otrzymaniu krytyki ;p

[Image: t43eX.jpg]
18-08-2011 10:30
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Taoczin Offline
*

Posts: 13
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #7
RE: Taoczin
ja was zniszczę zniszczę wasze kanały...


a tak serio spoko postaram się poprawić niektóre rzeczy ;p oczywiście nic nie obiecuje bo ja to robię dla przyjemności i jak na siłę zacznę coś ulepszać to może mi to przestać sprawiać przyjemność
19-08-2011 01:05
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
aquillanyyy Offline
*

Posts: 5
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #8
RE: Taoczin
Tak jak gimper napisał, systematyczność, jakość. To jest do poprawy. Mi podoba się to, że do nagrywania podchodzisz w taki sposób, ten Twój "zmęczony styl" jest magiczny. Niby siadasz taki, gadasz coś pod nosem, ledwo Cię słychać, ale jednak umiesz przyciągnąć słuchacza. Może to przypadek ?
19-08-2011 17:14
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5