Post Reply 
Dychab
Author Message
dychab Offline
*

Posts: 5
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #1
Dychab
Witam. Co będzie, gdy w ciele dwunastolatka umieści się kompletnie zakręconą, dziwną i zrytą psychikę? Otóż będzie dychab - osobnik znajdujący się na samym końcu samego końca. Dziecinny głos i zerowe umiejętności, roztrzepanie i zerowa inteligencja. To tytułem wstępu.

Tworzone serię:
Spore Kosmiczne Przygody (PL)

W planach:
No nic no, lecz być może uda mi się skombinować odpowiedni sprzęcik i będę nagrywać "Let's play'e" z mojej kochanej konsolki Wii

Zalinkowany link do linku (się znaczy mój kanał YT): http://www.youtube.com/user/dychab
30-11-2010 23:22
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
SeedPL Offline
*

Posts: 165
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #2
RE: Dychab
IMHO za bardzo podniecasz się tym swoim wiekiem.
"12 lat, dziwactwo i let's play'e...
Kanał poświęcony serią "Let's play"... prowadzony przez 12-latka."
Próbujesz robić imitację beznadziejności, nie bierz ludzi na litość.

Głosu tak znowu strasznie drażniącego to ty nie masz i przynajmniej twój Let's play nie jest z GTA czy Fallouta 3("Bo Bungo fajne zrobił, yhyhyhy").

Może i nie będę oglądać stale, ale czasami tam luknę.
01-12-2010 07:25
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
dychab Offline
*

Posts: 5
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #3
RE: Dychab
Przecież ludzie litości nie mają XD Musze się zmobilizować do mądrzejszego gadania.

Mnie to się patykiem odgania.
01-12-2010 15:23
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
YgoR5656 Offline
*

Posts: 8
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #4
RE: Dychab
samokrytykę się ceni ^.^ hehe
05-12-2010 11:53
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5