Post Reply 
Powka44
Author Message
Powka44 Offline
*

Posts: 21
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #1
Powka44
Witam, ja jestem Powka cztery cztery, a to jest mój kanał ( link mam też w podpisie )

http://www.youtube.com/user/Powka44

Nagrywam gry różnego gatunku, często pojawiać się będą też mniej znane gry spod znaku RPG Makera 2k(3)/xp/vx. Na razie na moim kanale widnieją :

Aktualne serie :

Dark Messiah of Might and Magic

Ukończone serie :

Opowieści z Asgun ( na ślepo, rpg maker vx )

Dodatkowo mam dwie zawieszone serie, pierwsza z nich to Golden Sun, którego prawdopodobnie usunę, bo seria była imo nudna. Druga seria to Longing Ribbon, którego wznowię w przeciągu tygodnia, maksymalnie dwóch ( chcę zrobić sobie przerwę od tej gry ).

Oprócz tego w planach mam serie z gier :

-Agnosco ( horror, który jeszcze nie powstał spod znaku RPG Makera XP )
-Na pewno inne gry z RPG Makera takie jak Wrota Arkany, Zwicze Opowieści czy Gakkou
-No i pewnie też inne gry 'nowsze', na razie brak konkretów, ale jeśli miałbym w tym momencie wybrać grę do nagrywania, to mam dość sporo ciekawych produkcji, które tylko czekają, aż je nagram

Kilka słów od siebie? Mam nadzieję, że osoby, które będą oglądać moje filmiki, będą się przy tym dobrze bawić, tak jak ja dobrze się bawię nagrywając je ;p
Przyjmuję zarówno dobre opinię jak i szczerą krytykę, w końcu muszę pracować nad błędami, które popełniam.

To tyle, dzięki za uwagę i liczę na parę słów od Was.

http://www.youtube.com/user/Powka44
31-08-2011 16:47
Find all posts by this user Quote this message in a reply
TheJurson Offline
*

Posts: 6
Joined: Feb 2011 {socialsites}


Post: #2
RE: Powka44
Kanał znam i subuję od dawna, fajnie mówisz i masz gry, które praktycznie nie są nagrywane. To plus
05-09-2011 15:15
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Rubicante Offline
*

Posts: 1
Joined: Sep 2011 {socialsites}


Post: #3
RE: Powka44
(31-08-2011 16:47 )Powka44 Wrote:  Oprócz tego w planach mam serie z gier :

-Agnosco ( horror, który jeszcze nie powstał spod znaku RPG Makera XP )
-Na pewno inne gry z RPG Makera takie jak Wrota Arkany, Zwicze Opowieści czy Gakkou
-No i pewnie też inne gry 'nowsze', na razie brak konkretów, ale jeśli miałbym w tym momencie wybrać grę do nagrywania, to mam dość sporo ciekawych produkcji, które tylko czekają, aż je nagram

Huh? Masz w planach moją grę? Jestem mile zaskoczony :p
Jakby coś to pierwszą część radziłbym ci przejść sam, bo jest dłuższa i moim zdaniem trudniejsza. A dopiero drugą część nagrywać xD

PS: Wszedłem na ten temat wpisując "Zwicze Opowieśći" w Google :D

PS2: Już od dłuższego czasu oglądam twoje filmiki, i jak dotąd najbardziej podobała mi się seria "The longing Ribbon" Czy jak to się tam pisze xD Ogólnie bardzo przyjemnie oglada mi się lets pleje z rpg mejkera, ale wiem że granie w tego typu gry nie zawsze jest przyjemne:-/

Pozdrawiam.
(This post was last modified: 11-09-2011 20:31 by Rubicante.)
11-09-2011 20:30
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Powka44 Offline
*

Posts: 21
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #4
RE: Powka44
Quote:Huh? Masz w planach moją grę? Jestem mile zaskoczony :p


Właściwie nie jestem do końca pewien, jak to będzie, ale znajomy mówił, że gra jest świetna, a seria byłaby też bardzo fajna więc nie widzę, by coś stało na przeszkodzie.

Co do kanału, Golden Sun został usunięty, Ribbon zostaje wznowiony ( chociaż na razie nie będę wysyłał, poczekam jeszcze parę dni ) i Jutup mi zdjął limit więc będę mógł nagrywać dłuższe filmiki ;)

http://www.youtube.com/user/Powka44
12-09-2011 16:00
Find all posts by this user Quote this message in a reply
MugoX Offline
*

Posts: 102
Joined: Feb 2011 {socialsites}


Post: #5
RE: Powka44
Cieszę się ze wznowienia Ribbona, wrzucaj nowe odcinki szybko :P Być może ten Let's Play podoba mi się bardziej ze względu na samą grę, niż komentarz, ale mimo wszystko nie mogę się doczekać kontynuacji.

Moim zdaniem czasami zbyt długo wprowadzasz widzów do gry. Gadasz, gadasz, a na ekranie nic się nie dzieje. Lepiej by było gdybyś krótko wprowadził będąc w menu głównym, a potem to rozwinął w czasie rozgrywki (tak mi się zdaje)
12-09-2011 18:56
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Powka44 Offline
*

Posts: 21
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #6
RE: Powka44
(12-09-2011 18:56 )MugoX Wrote:  Moim zdaniem czasami zbyt długo wprowadzasz widzów do gry. Gadasz, gadasz, a na ekranie nic się nie dzieje. Lepiej by było gdybyś krótko wprowadził będąc w menu głównym, a potem to rozwinął w czasie rozgrywki (tak mi się zdaje)

Tak staram się robić, chociaż niezbyt mi to wychodzi w pierwszych seriach.

http://www.youtube.com/user/Powka44
12-09-2011 19:00
Find all posts by this user Quote this message in a reply
HBO99 Offline
*

Posts: 33
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #7
RE: Powka44
Fajnie komentujesz
a szczególnie podoba mi się seria Dark Messiah

Zapraszam na mój kanał ;D
http://www.youtube.com/user/TheRabittor?feature=mhee
Oglądanie "Zagrajmy w" to dopiero początek
I wpadnijcie do mojego tematu
17-09-2011 09:37
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5