Post Reply 
TheMandero
Author Message
Manderoold Offline
*

Posts: 8
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #1
TheMandero
Witam...

...jestem początkującym graczem, który dąży do perfekcji przy prezentowaniu innym gier, które przechodzi na żywo. Inaczej i w skrócie - zagrajmer. Udało mi się zgromadzić ponad 120 widzów.

Ukończyłem czternaście lat, w marcu ubędzie mi kolejny rok życia. Urodziłem się i mieszkam w Lublinie.

Moja historia z seriami "Zagrajmy" jest krótka i bardzo burzliwa - na początku przerażające i bardzo trudne początki, później shackowane konto, następnie trudna reinkarnacja, gdyż stare było dużo lepiej znane. Ostatnio zacząłem projekt o nazwie "Dążenie do perfekcji" - czyli wszystkie moje filmy, które zawierają błędy typu nie słychać mnie lub jakieś okropne momenty, które należy wyciąć - są wrzucane na nowo bez tych deprymujących chwil.

Jakie obecnie prowadzę serię? Uwielbiam stare gry oraz niektóre nowsze tytuły, jednak mój kanał na razie jest poświęcony czworgu grom:
- Baldur's Gate (na ślepo)
- Dragon Age: Origins (na ślepo)
- Doom 2 (na ślepo, grałem jak miałem sześć lat)
- Minecraft (moje przygody).

Mój komputer nie jest jakąś maszyną z NASA, dla wielu z was zapewne jest beznadziejny, jednak mi to wystarcza i jestem z niego zachwycony:
▲ Intel Premium 4 2.8 GHz.
▲ 2GB RAM.
▲ Geforce9600GT 1GB DDR3
▲ Dwa dyski po 80GB.

Na koniec link do mojego profilu:
http://youtube.com/user/themandero
26-12-2010 00:17
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5