Post Reply 
Spójrzmy na ...
Author Message
Luzaki Offline
*

Posts: 1
Joined: Oct 2011 {socialsites}


Post: #1
Spójrzmy na ...
Witam
Pod waszym logiem strony pisze: "gramy i komentujemy" i choć nie jestem zagrajmerem to tworze filmy bardzo podobne tylko nie pokazuję całej gry lecz jej urywki. Nie robię zagrajmy tylko dlatego, że mam mało czasu i wtedy taka seria trwała by może 3 miesiące a tak krótko i zwięźle opowiadam i pokazuje gry. Cierpię na brak widzów mimo, że mam dobrą jakość filmików i mój komentarz jest (przynajmniej według mnie) całkiem dobry jak na początek, porównując z niektórymi "młodymi" zagrajmerami. Zwracam się z prośbą małej reklamy/ wypromowania mnie jak i z chęcią dołączę do waszej społeczności.
Pozdr. Mateusz "Luzaki"
http://www.youtube.com/user/TheLuzaki?feature=mhee
Renderuje H-L 2 ;)
(This post was last modified: 24-10-2011 15:41 by Luzaki.)
24-10-2011 15:37
Find all posts by this user Quote this message in a reply
vlodek2532 Offline

Posts: 316
Joined: Jul 2011 {socialsites}


Post: #2
RE: Spójrzmy na ...
Przeczytaj regulamin i wróć później

Chcesz się reklamować spamując forum idź na PlayNext.pl
(This post was last modified: 24-10-2011 15:51 by vlodek2532.)
24-10-2011 15:51
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #3
RE: Spójrzmy na ...
Quote:4. W dziale tym, mogę być prezentowane kanały na których jest minimum 30 opublikowanych filmów i w tym skończona przynajmniej jedna gra w formie Zagrajmy W, Walkthrough i tym podobne. Oprócz tego, użytkownik musi napisać co najmniej 3 sensowne posty na forum - czyli takie które wnoszą coś do dyskusji.

Twój temat nie był zgodny z powyższym punktem regulaminu i dlatego został przeniesiony do kosza. Jeżeli sądzisz iż temat został przeniesiony bezpodstawnie, albo twój kanał zaczął spełniać ww. wymóg to napisz do jednego z moderatorów a z chęcią ci pomogą.

Pozdrawiam.

[Image: 88440151.gif]
24-10-2011 16:06
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5