Post Reply 
PiwkoPL
Author Message
PiwkoPL Offline
*

Posts: 1
Joined: Oct 2011 {socialsites}


Post: #1
PiwkoPL
[Image: 24326816528055220786.png]

Cześć! Z tej strony PiwkoPL a to jest reklama mojego kanału w serwisie YouTube. Pierwszy filmik został wrzucony 17 Lipca 2011 roku. Tamten filmik to był porażka gdyż nie było mnie w ogóle słychać i były ogólne problemy z dźwiękiem, lecz nie usunąłem tego filmu gdyż jest to dla mnie symbol pamiątaki. Prowadzę różne serie takie jak Minecraft, Terraria, Kangurek Kao, wkrótce Dead Island. Z resztą sam się przekonaj i wejdź na mój kanał. Aktualnie na moim kanale można wygrać Oryginalnego Minecrafta (Gift Code).

Tło jak i wszystkie obrazki do playlist zostały wykonane przez DarkStich'a. Piszcie mi co mam zmienić na moim kanale, co dodać. Jakieś nowe serie?

Do chwili obecnej udało mi się osiągnąć 348 widzów, 5,063 wyświetleń kanału, 12,755 wyświetleń przesłanych filmów oraz 0,49 € (Ponad 2zł) pieniędzy zarobionych z usługi AdSense. Więc jeśli masz czas poklikaj na reklamy w moich filmach.

Zapraszam do komentowania, subskrybowania i oceniania. Żegna się z wami Kacper lub jak wolicie PiwkoPL.
(This post was last modified: 28-10-2011 10:09 by PiwkoPL.)
28-10-2011 10:01
Find all posts by this user Quote this message in a reply
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #2
RE: PiwkoPL
Quote:4. W dziale tym, mogę być prezentowane kanały na których jest minimum 30 opublikowanych filmów i w tym skończona przynajmniej jedna gra w formie Zagrajmy W, Walkthrough i tym podobne. Oprócz tego, użytkownik musi napisać co najmniej 3 sensowne posty na forum - czyli takie które wnoszą coś do dyskusji.

Twój temat nie był zgodny z powyższym punktem regulaminu i dlatego został przeniesiony do kosza. Jeżeli sądzisz iż temat został przeniesiony bezpodstawnie, albo twój kanał zaczął spełniać ww. wymóg to napisz do jednego z moderatorów a z chęcią ci pomogą.

Pozdrawiam.

[Image: 88440151.gif]
28-10-2011 10:37
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5