Post Reply 
Minecraft: Droga do SŁAWY z fabułą.
Author Message
Wan1Mas Offline

Posts: 599
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #1
Minecraft: Droga do SŁAWY z fabułą.
Siemanko, w tym temacie chciałbym abyście wklejali lulzcow serie z Klockcrafta, większą analizę psychoanalityczną ich twórców etc.

1) Jakiś ogar ma 700~ widzów, opis jego filmiku

"Nie oglądaj tylko Psychodeli. Doceń moją prace, wysiłek który wkładam w inne serie i oglądaj oraz komentuj je także. Wystarczy komentarz typu. "fajne" , "spoko odcinek" albo konstruktywna krytyka czyli "słuchaj sony odcinek jest ok ale mógłbyś zmienić ... to i tamto." Na to czekam moi kochani widzowie.
Psychodela nie będzie zawsze ze mną. Kiedyś się ona skończy wiec docencie moja osobowość i wysiłek zajrzyjcie do moich innych filmów i zostawcie miły komentarz i łapkę po sobie. Żebym wiedział że jesteście najlepszymi widzami jacy mi się trafili.

(I zdecydujcie czy lepiej spamować mnie kiedy psychodela i żeby wychodziły takie lipne odcinki jak ten czy lepiej poczekać aż nagram ja wtedy kiedy będzie super wena, humor i ochota do pracy.. wtedy odcinki będą o wiele lepsze. Ale sami sobie porównajcie. Odcinek Ten i Pierwszy. Ten na siłę, Pierwszy robiony z wielką weną i z wielkim zapałem do pracy"






Czyli "kręcę Minecrafta i liczę na to że inne serie będą równie popularne" oraz "pora kręcić pod widzów i ich szantażować"

2) Mój faworyt Minecrafta prowadzonego przez dzieci.





Wspaniałe przejścia kamery, piękna urzekająca historia, wspaniałe krajobrazy oraz wspaniała, epicka walka turowa!



To teraz wy, jaki jest wasz favourite lulzcow? Piszcie!
(This post was last modified: 23-10-2011 21:47 by Wan1Mas.)
23-10-2011 21:46
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Wan1Mas Offline

Posts: 599
Joined: Aug 2011 {socialsites}


Post: #2
RE: Minecraft: Droga do SŁAWY z fabułą.
bump for great justice!
26-10-2011 17:11
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Blitz Offline
*

Posts: 182
Joined: Sep 2011 {socialsites}


Post: #3
RE: Minecraft: Droga do SŁAWY z fabułą.



Zważając na złożone wypowiedzi obu użytkowników , jak i całkowicie zaplanowaną Akcje " Nagrywanie " można stwierdzić , iż obaj swietnie przygotowali sie do tego , oraz rzecz jasna są po mutacji, a muzyka w Tle tylko dodaje Klimat temu Filmowi.
(This post was last modified: 03-11-2011 09:10 by Blitz.)
03-11-2011 09:06
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5