Post Reply 
PlayWithFooRmaN
Author Message
FooRmaN Offline
*

Posts: 6
Joined: Nov 2011 {socialsites}


Post: #1
PlayWithFooRmaN
Witajcie ! Chciałbym przedstawić Wam swój kanał na YouTubie. Przygodę z Zagrajmerstwem rozpocząłem w Listopadzie 2011 roku. Chciałem spróbować swoich sił w tym zjawisku. Myślę osobiście że wypadam w tym nienajgorzej, chociaż oczywiście nie mówię że robię to nad wyraz cudownie i przesłitaśnie. Na moim kanale chcę Wam zaprezentować gry, które swego czasu wywarły na mnie jakieś wrażenie i do których czuje swojski sentyment. Ja się przy tym świetnie bawię i Mam nadzieję że Wy również będziecie się świetnie bawić oglądając moje twory. Kanał jest hybrydą serii "let's play" i póki co jednej serii "video poradników".

Zakończone:

Battlefield 3
Battlefield 3 CooP

Aktualnie nagrywane serię:

Half-life
Video poradniki do blendera

Planowane:
Seria Half-life
Trylogia Mass Effect
Trylogia Assassin's Creed + dodatki
Seria Penumbra
Amnesia
Seria Gothic

Link do mojego Kanału

Słowo od siebie:
Przewiduje iż w przyszłości będą pojawiały się wpisy negujące sposób wstawiania moich filmików z Battlefielda 3, które przeplatają się s osobno wstawianymi cutscenkami z tejże gry. Otóż tłumaczę sposób takiego wstawiania. Gdy zaczynałem nagrywać tą serię miałem ograniczenie czasowe dotyczące filmików. Jednak po kilku filmikach uzyskałem możliwość
odblokowania tego ograniczenia. Ale nie chciałem zaburzać porządku na playliście, dlatego też taki sposób wstawiania filmików z Battlefielda 3 został do końca serii. Mam nadzieje że nie będzie to przeszkadzało w oglądaniu całości :) No i liczę na ostrą krytykę dotyczącą mojego kanału :)


Miłego Oceniania i oglądania :)
13-03-2012 11:27
Find all posts by this user Quote this message in a reply
bossek Offline
*

Posts: 27
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #2
RE: PlayWithFooRmaN
głos spoko half-life to jest coś co będe u cb oglądać do 480p się nie czepiam bo sam w tylu dodaje(wina neta)
moim zdaniem kanał spoko ciekawie gadasz w filmikach chodzi mi oto że nie jest cisza itd. itp.
13-03-2012 16:37
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5