Post Reply 
TadeoRetro
Author Message
Tadeo Offline
*

Posts: 18
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #1
TadeoRetro
Link do kanału: http://www.youtube.com/TadeoRetro
Co nagrywasz:

Rozpoczęte serie:
- Grand Theft Auto San Andreas,
- Lego Star Wars 3 The Clone Wars.

Planowane serie:
- Retro Granie,
- Max Payne,
- Crash Bandicoot,
- Aktualizacje kolekcji.

Osiągnięcia: Brak, dopiero zaczynam z nowym kanałem
Wiek: 16 lat
Opis: Witam was bardzo serdecznie z tej strony Tadeo(Tadeusz).
Może mnie ktoś z was kojarzy z poprzedniego kanału czyli "TadeoSkate".
Od dłuższego czasu myślałem czy nie zacząć od nowa ze względu na to ,że poprzednie materiały wychodziły słabo i często były problemy z dźwiękiem albo z obrazem. Tak więc powstał nowiutki kanał. Lecz tym razem skupię się trochę na retro grach. Na początek planuje takie zwyczajne materiały, potem zacznę bardziej iść w styl retro. Przedstawię również swoją kolekcje konsol jeżeli uzbieram takową większą. Na razie to dwie konsole przenośne i jedna zwykła. Nie ma czym się chwalić (nazwijmy to tak) jak na razie. Pomysł na nick wziął się po prostu od mojego tego ,którego zawsze korzystam czyli Tadeo i tym czym się interesuję czyli Retro. Trochę szkoda tych osiągnięć ,których dokonałem dla innych to oczywiście pewnie mało ale dla mnie to dużo. Mam nadzieje ,że teraz zmieni się liczba komentarzy bo tak naprawdę głównie na tym mi zależy. No i na dobrej zabawie przy nagrywaniu. Mam nadzieje ,że tym razem nie dam dupy przy nagrywaniu. Mam nadzieje ,że mnie więcej wam przedstawiłem w pozytywny sposób to co mam zamiar robić. Peace!


INTRO:




Grand Theft Auto San Andreas (PL) #001 - Powrót do rodziny


05-05-2012 13:49
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5