Post Reply 
S0NikX
Author Message
S0NikX Offline
*

Posts: 39
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #1
S0NikX
Witam,
Może zacznę od tego ,że forum znalazłem przed chwilą.
Szukałem kilka informacji o partnerach yt i tak sobie czytałem
na tym forum info aż wreszcie się zarejestrowałem. Z forum nie
zniknę żeby nikt mi nie wmówił ,że wszedłem tylko na reklamę. To po prostu
mój pierwszy temat w ,który mogę napisać wstępnie coś o sobie i o mojej działalności.


Mała Historia
2-3Lata temu rozpocząłem swoją przygodę z nagrywaniem filmów metin2 byłem twórcą dmg hacków , 1hk itp. i tak doszło do 700-800 widzów aż konto zostało zawieszone z powodów praw autorskich wstawiałem nie swoją muzę czasami , kopiowałem śmieszne materiały od innych byłem początkowym youtobiczem nie znałem do końca praw i konsekwencji. Teraz gdy mam nowe konto powoli się rozwijam pod nazwa S0NikX

Co do youtube znam już swoje prawa konto mam dość sporo i nie mam żadnych ostrzeżeń od youtuba.


Początek Nowego Konta
S0NikX rozpocząłem z grami "Metin-Minecraft" w tym ,że Metina już odstawiłem na wieki wieki amen :) Skupiam się na minecraft.
Kręciłem filmy poradnikowe, save, modyfikacje teraz trochę zmieniłem styl nagrywania.
- Tworzę własne mapy od podstaw i je nagrywam
- Uczę innych używać komend
- Pokazuje proste modyfikacje "na szybko" bez sensu pokazywać moda 5min i we filmie szukać jeszcze materiałów itp.. moje filmy z modyfikacjami w nowej seri trwają max do 50sek.



Na moim kanale będziecie mogli oczekiwać na filmy
- Mapy: własnej roboty Przykładowy
- Modyfikacje: Szybko i konkretnie Przykładowy
- Lekcje szybkiego budowania i upiększania map na komendach Przykładowy



Mój kanał
http://www.youtube.com/user/S0NikX





Zapraszam do oceny i oczywiście do subskrypcji jeżeli ktoś z was lubi minecrafta ,bo już czytałem ,że wiele z was nie trawi MC. Ale MC to gra tak trochę "logiczna" a ja lubię gry tego typu. Lubie też grać w CS , BF'a ale nie lubie z tych gier nagrywać filmów :) To tyle, Cześć!
12-07-2012 22:32
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Bogs Offline
*

Posts: 26
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #2
RE: S0NikX
znam Twój kanał trochę, zanim napisałeś ten temat. wprawdzie dzięki metinowi ;_;
co do Twoich filmów, no to czasami są to DENERWUJĄCE KLIPY, bo nigdy nie zapomnę, jak o pierwszej w nocy w telefonie postanowiłem sprawdzić youtube a tam TWÓJ DIAMENTOWY CREEPER ;3333333
... ale także bardzo przydatne filmy. fajnie także, że robisz poradniki, ogólnie Twój kanał jest okej. :3

12-07-2012 22:36
Find all posts by this user Quote this message in a reply
ogm Offline
*

Posts: 166
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #3
RE: S0NikX
Tak sobie myślę, że trochę głośniej mógłbyś dać swój głos bo słabo słychać.

TO MNIE ŚMIESZY
12-07-2012 22:39
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
S0NikX Offline
*

Posts: 39
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #4
RE: S0NikX
(12-07-2012 22:36 )Bogs Wrote:  znam Twój kanał trochę, zanim napisałeś ten temat. wprawdzie dzięki metinowi ;_;
co do Twoich filmów, no to czasami są to DENERWUJĄCE KLIPY, bo nigdy nie zapomnę, jak o pierwszej w nocy w telefonie postanowiłem sprawdzić youtube a tam TWÓJ DIAMENTOWY CREEPER ;3333333
... ale także bardzo przydatne filmy. fajnie także, że robisz poradniki, ogólnie Twój kanał jest okej. :3



Teraz poprawiam jakość "nagrywanie dzwieku" ,bo to chyba najgorsze u mnie.

A ten diamentowy to po prostu tak miało być :) Sorry za szkody jakie ten film ci zrobił :)


Jak ktoś jest zainteresowany diamentowym creeperem to znajdziecie
go tutaj:
http://www.youtube.com/watch?v=wMS1fu7leZk




@ogm
pracuje nad tym ;P poprawiam właśnie to..^^
12-07-2012 22:41
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Gimper Offline
*

Posts: 313
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #5
RE: S0NikX
Zapoznaj się z regulaminem zanim napiszesz jakiś wątek.

[Image: t43eX.jpg]
12-07-2012 22:45
Find all posts by this user Quote this message in a reply
S0NikX Offline
*

Posts: 39
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #6
RE: S0NikX
(12-07-2012 22:45 )Gimper Wrote:  Zapoznaj się z regulaminem zanim napiszesz jakiś wątek.

HiHi, czytałem przed napisaniem. Jeżeli chodziło ci o posty to je mam :) Na forum zostanę ;P będzie ich więcej. Jak będę widział sens napisania posta to go napisze.
12-07-2012 22:54
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Roofix Offline
*

Posts: 557
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #7
RE: S0NikX
Sęk w tym, że to minecraftowie poradniki, a nie Let's Playe. Trudno powiedzieć, byś miał jakąkolwiek zakończoną serię LP.
13-07-2012 14:25
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5