Post Reply 
EriksonasPL
Author Message
Eriksonas Offline
*

Posts: 4
Joined: Jul 2012 {socialsites}


Post: #1
EriksonasPL
Witam nie rozumiem czemu mój temat wylądował w koszu więc pisze jeszcze raz (CYTUJE).
"Witam wszystkich. Zapraszam na mój kanał gdzie zaczynam kręcić Zagrajmy w. Mam już jedną skończoną serie Prince of Persia Piaski Czasu a teraz robię Dusze Wojownika. Mam zamiar skończyć całą trylogię PoP'a i później chyba zaczne robić Assassin's Creed jako główną serię, za niedługo będę robić LoL'a z moimi kumplami więc plany na serie są. A więc tak zapraszam na kanał wszystkie lajki i subskrybcje naprawdę to motywuję ( jak się nie podoba trudno nie można wszystkim doogodzić ). Trymajta linka : http://www.youtube.com/user/EriksonasPL
21-07-2012 07:15
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Roofix Offline
*

Posts: 557
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #2
RE: EriksonasPL
Quote:Witam nie rozumiem czemu mój temat wylądował w koszu więc pisze jeszcze raz
A przeczytałeś, że powinieneś zapoznać się wpierw z regulaminem? Czy to tak trudno zauważyć, czy chęć reklamowania się po prostu zmusza Was do ignorowania rzeczy oczywistych?
(This post was last modified: 21-07-2012 09:59 by Roofix.)
21-07-2012 09:56
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  EriksonasPL Eriksonas 2 477 20-07-2012 16:06
Last Post: Eriksonas

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5