Post Reply 
HTML:Script-inf
Author Message
MrZupapl Offline
*

Posts: 183
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #1
HTML:Script-inf
Noooooou!: O
Chyba mam wirusa. Nie mogę wejść na żadną stronę www (np youtube) bo avast mi wyskakuje z okienkiem.
Wykryto zagrożenie!
HTML:Script-inf
Połączenie zostało zerwane.
I nawet jak szukam jakiś stron z pomocą to nie mogę, bo je też blokuje. Znacie tego wirusa?
11-04-2011 20:54
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
kaszub Offline
*****

Posts: 535
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #2
RE: HTML:Script-inf
Nie tylko Ty masz ten problem. http://peb.pl/logi-do-sprawdzenia/101208...e-inf.html

Jak masz oryginalnego Windowsa, to wywal Avasta i zainstaluj Microsoft Security Essential. A jak masz kasę, to zainwestuj w Noda.
Ja sam używam Essentiala i jestem bardzo zadowolony.
13-04-2011 05:44
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
RomanPL79 Offline
*

Posts: 154
Joined: Feb 2011 {socialsites}


Post: #3
RE: HTML:Script-inf
Hmmmm, spróbuj wyłączyć w avast'cie ochronę internetu / sieci / przeglądarek, czy jakkolwiek się to zwie w avast'cie i powinno działać (też mi kiedyś neta blokowało tak nawiasem mówiąc).
(This post was last modified: 13-04-2011 06:36 by RomanPL79.)
13-04-2011 06:36
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
kaszub Offline
*****

Posts: 535
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #4
RE: HTML:Script-inf
Z tego co wyczytałem, to Avast wypuścił już łatkę, która rozwiązuje ten problem. Ale i tak dalej twierdzę, że lepiej przesiąść się na Microsoft Security Essential. Sam instaluję ten antywirus klientom w pracy i nie narzekają.

Pozdro.
13-04-2011 09:32
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
MrZupapl Offline
*

Posts: 183
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #5
RE: HTML:Script-inf
Tak, problem został już rozwiązany. Dziękują za rady : )
13-04-2011 11:58
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5