Post Reply 
pytanie o regulamin
Author Message
CZOLG Offline
*

Posts: 13
Joined: Apr 2013 {socialsites}


Post: #1
pytanie o regulamin
(z góry przepraszam za wszelkie błędy językowe lecz jestem dyslektykiem i mogę pokazać o tym opinie XD. pierwszy wątek... pisałem go mając w drugiej zakładce regulamin wiec jeśli zasłużyłem czymś na bana proszę mi to przybliżyć xd. nie znalazłem podobnego wątku ale jeśli jest to przepraszam)

więc tak(nie zaczyna się zdania od więc)
1. czy game play zalicza się do let's play (czy można je publikować)
2. jeśli chodzi o wersje gry beta czy alpha albo takie gry jak happy wheels
to czy z nich tez musi być skończona seria a jeśli tak to jak...
3.czy można publikować rzeczy takie jak próbne intra czy outra?
4.ten punkt napisałem bo chciałem przeprosić admina czy moderatora za to że nie czytając regulaminu forum napisałem watek za którego dostałem bana
jeśli chcecie zbanować jeszcze to konto to zróbcie to będzie to dla mnie wiadomość ze na tym forum jestem skreślony ale przyrzekam ze przeczytałem regulaminy i postaram być lepszym człowiekiem(przynajmniej na forum)
dziekuje za zrozumienie(jeśli ktokolwiek zrozumie) (nie wiem też czy nie powinienem 4 punktu napisać w PW ale chciałem zapytać się już o wszystko odrazu )
(This post was last modified: 17-04-2013 21:41 by CZOLG.)
17-04-2013 19:23
Find all posts by this user Quote this message in a reply
MrChmielOO Offline

Posts: 173
Joined: May 2011 {socialsites}


Post: #2
RE: pytanie o regulamin
Mam gdzieś Twoją dysleksje, zasady ortografii obowiązują Cię jak każdego innego.
17-04-2013 20:16
Find all posts by this user Quote this message in a reply
punio7 Offline
*

Posts: 1.019
Joined: Jan 2011 {socialsites}


Post: #3
RE: pytanie o regulamin
Cześć jestem dyskmózgtykiem i bardzo chciałem napisać coś na forum żeby pokazać jaki jestem fajny ale skasowali mi temat, blablabla. Teraz zadam jakiś parę oczywistych pytań aby pokazać że bardzo szanuję regulamin, któremu nie poświęciłem ani chwili uwagi aby spróbować go zrozumieć, blablabla, trochę głupich emotek, blablabla, klawisze shift i alt to dla mnie ciekawostka przyrodnicza, blablabla, proszę wyśmiejcie mnie zanim napiszę więcej głupich postów.

[Image: 88440151.gif]
17-04-2013 21:38
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
gremlin Offline
*

Posts: 212
Joined: Sep 2012 {socialsites}


Post: #4
RE: pytanie o regulamin
Ad.1. http://zagrajmyw.pl/watek-18-mass-effect...3#pid23193
Ad.2. Musi. Gier pokroju Happy Wheels, League of Legends etc. nie da się ukończyć, więc odpadają. Natomiast alpha i beta to tylko stadium rozwoju projektu oznaczające ni mniej, ni więcej, że developerzy nadal pracują nad grą. Jeśli chodziło Ci o materiały dotyczące nowości w kolejnych release'ach gry - odpada.
Ad.3. Nie.
Ad.4. Polecam też poczytać opisy działów, bo ten wątek nie nadaje się do Dyskusji.

Co do dysleksji: nikt tu nie będzie się nad Tobą litował, bo jesteś w ten czy inny sposób upośledzony. Istnieją "wbudowane" w przeglądarki słowniki, które sprawdzają pisownię.

Screw you guys, I'm goin' home!
17-04-2013 22:44
Find all posts by this user Quote this message in a reply
MircoCroCop Offline
*

Posts: 101
Joined: Dec 2012 {socialsites}


Post: #5
RE: pytanie o regulamin
""Nieznajomość prawa nie zwalnia od jego przestrzegania""
Takim samym okiem patrzę pod kątem ortografii czy interpunkcji.
Już pieprzyć tą interpunkcję, nie jest chyba problemem w moim mniemaniu rozpoznać, kiedy pisać wielką a kiedy małą literą, skoro wiesz, gdzie kończy się zdanie.

Zły dział, dlatego nie widzę sensu składania tutaj sensownej i spójnej wypowiedzi.

(17-04-2013 22:44 )gremlin Wrote:  Co do dysleksji: nikt tu nie będzie się nad Tobą litował, bo jesteś w ten czy inny sposób upośledzony. Istnieją "wbudowane" w przeglądarki słowniki, które sprawdzają pisownię.
18-04-2013 04:34
Find all posts by this user Quote this message in a reply
CZOLG Offline
*

Posts: 13
Joined: Apr 2013 {socialsites}


Post: #6
RE: pytanie o regulamin
zamykam
o ile sie to zamyka...
tak czy inaczej niektórzy z was mają troche racji
wiec prosze niepiszcie już bo niechce sie skompromitowac jeszcze bardziej
(This post was last modified: 18-04-2013 13:09 by CZOLG.)
18-04-2013 13:05
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Infelicity Offline
*

Posts: 564
Joined: Feb 2012 {socialsites}


Post: #7
RE: pytanie o regulamin
(18-04-2013 13:05 )CZOLG Wrote:  wiec prosze niepiszcie już bo niechce sie skompromitowac jeszcze bardziej
Kompromitujesz się przez nasze wypowiedzi? Coś tu jest nie bardzo halo.

[Image: aeN1WWp_460sa.gif]
19-04-2013 08:57
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
Question Pytanie!? SemiHD 4 789 02-02-2013 14:00
Last Post: punio7
Exclamation Mam pytanie jak zrobić minecraft na zintegrowanej karty graficznej ? pitercx 0 350 25-08-2012 21:16
Last Post: pitercx
  Regulamin forum HoGar 0 510 31-10-2010 20:23
Last Post: HoGar

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5