Post Reply 
3landerBK
Author Message
Lavos Offline
*

Posts: 1.111
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #11
RE: 3landerBK
(26-11-2010 11:26 )Likki Wrote:  @up

...ale skuteczna, o czym najlepiej świadczy chociażby kanał Bonera (http://www.youtube.com/user/BonersGames ) :P

Dawanie tyła to też skuteczny środek zdobywania kasy, a nie słyszałem by to reklamowali.

@3landerBK
Można od razu kasować, nie odpowiadać. Poza tym, taka 'obrona' powoduje, że po pewnym czasie nie pozwalasz na jakąkolwiek krytykę.
Aha, znalazłem jakichś dwóch kolesi, którzy grali na normie od zera i zajęło im to ok 60 odcinków. Taki lulz.

[Image: kaos.gif]
Wiatry w mojej głowie prowadzą mnie.
26-11-2010 15:27
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Likki Offline
*

Posts: 54
Joined: Nov 2010 {socialsites}


Post: #12
RE: 3landerBK
(26-11-2010 15:27 )ModronCube Wrote:  Dawanie tyła to też skuteczny środek zdobywania kasy, a nie słyszałem by to reklamowali.

Dziwne, ja zauważyłem, że promują to w co drugim amerykańskim filmie... Zresztą Boner odpowiada swoim "GTFO" tylko naprawdę beznadziejnym pieniaczom... Mniejsza jednak o niego i jego nick.
26-11-2010 17:34
Visit this user's website Find all posts by this user Quote this message in a reply
3lander Offline
*

Posts: 1
Joined: Dec 2010 {socialsites}


Post: #13
RE: 3landerBK
Witam oto moje trzecie konto na tym forum
DO pierwszego nie możliwe jest zalogowanie
Drugie konto poproszę administracje o jego usunięcie
A to konto będzie działać na stałe lub do czasu aż nie znajdzie się powodu usterki w pierwszym

Pozdrawiam :)

[Image: tag_raiden1.png]
....何かはすでに死んで殺す
18-12-2010 19:03
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)
Strona główna | Return to Top | Return to Content | Lite (Archive) Mode | RSS Syndication | Forum GTAV.net.pl - Grand Theft Auto 5